ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Експерти показали, що відбувається з цінами на житло в Україні

Різниця в цінах на нерухомість в українських містах скорочується
Різниця в цінах на нерухомість в українських містах скорочується
Різниця в цінах на нерухомість в Києві та найбільших українських містах скорочується, особливо це стосується первинного ринку.
Так, на первинному ринку різниця на житло в столиці та регіонах скоротилась до 13-20%, причиною є кількість нових будівництв у столиці, що змушує київських забудовників стримувати ціни.
До кризи ціни на нерухомість в Києві та великих регіональних центрах відрізнялися приблизно на третину. Зараз ця різниця зберігається тільки для вторинного ринку, на первинному ринку вона скоротилася. Наприклад, у Львові та Одесі нерухомість в середньому дешевше всього на 13%.
В чому причина? Основна проблема ринку первинної нерухомості в дисбалансі попиту та пропозиції, каже консультант City Development Solutions Роман Герасимчук. Зараз в Києві покупцям пропонують близько 57 000 квартир, тоді як, наприклад, в минулому році реалізовано тільки 5200.
"Велика частина пропозиції не влаштовує потенційного покупця, що призводить до подальшого накопичення непроданих квартир і перевантаження ринку первинної нерухомості", - відзначає Герасимчук.
Все це змушує забудовників не тільки стримувати ціни, а й давати потенційним покупцям додаткові знижки. При повній оплаті вони можуть досягати 20%.

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов