ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

МАЛіЖ нагородила Подякою міського голову Ужгорода Богдана Андріїва (ФОТО)

Ужгород. Богдану Андріїву вручили Подяку від МАЛіЖ
Ужгород. Богдану Андріїву вручили Подяку від МАЛіЖ

Цього року Міжнародна Академія літератури і журналістики (МАЛІЖ) відзначила 15-річчя.

У закарпатському Міжгір’ї щороку проходить фестиваль «Рекітське Сузір’я», на якому вихованці МАЛІЖ, представники всіх областей України та учасники з-за кордону презентують свої творчі доробки у 7 номінаціях: «Проза», «Поезія», «Художнє фото», «Малюнок», «Журналістика», «Авторська пісня», «Літературно-мистецька композиція».

Діти з Ужгорода та Ужгородського району щоразу гідно представляють Закарпаття на «Рекітському сузір’ї», цьогоріч, коли з’їхалися близько 300 учасників, гран-прі у номінації «Проза», перше місце в номінації «Літературно-мистецька композиція», друге місце в номінації «Поезія» здобув Антон Метай. Оксана Маркович посіла перше місце в номінації «Художнє фото», а Марія Гринчук – друге місце в номінації «Журналістика».

Було і багато спеціальних призів, зокрема від Лесі Приставської (Марія Гринчук отримала приз у «Поезії»), від Андрія Шекети й від директора ліцею Василя Маринця – у «Літературно-мистецькій композиції». Також уперше за багато років існування фестивалю ректор МАЛІЖ Василь Тарчинець вручив ужгородцям медаль за найкращу літературно-мистецьку композицію.
75976-1.jpg
Сьогодні керівник Ужгородського відділення МАЛІЖ, заступник директора ЗОШ І–ІІІ ст. № 8 Ольга Урста вручила міському голові Ужгорода Богдану Андріїву подяку і передала щирі слова вітання за сприяння «Рекітському сузір’ю» від ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики, заступника голови Правління МЦ ЮНЕСКО Василя Тарчинця.

Пані Ольга також відзначила постійну допомогу МАЛІЖ випускника школи, нині депутата Ужгородської міської ради Сергія Шанти.

Прес-служба Ужгородської міськради

75976-.jpg


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов