ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Найсумлінніших бухгалтерів на честь свята відзначили на Закарпатті (ФОТО)

В Ужгороді вшанували найкращих бухгалтерів Закарпаття
В Ужгороді вшанували найкращих бухгалтерів Закарпаття

В Ужгороді відзначили найкращих бухгалтерів Срібної Землі
До їхнього професійного свята — Дню бухгалтера, який традиційно відзначатиметься у неділю, 16 липня.

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, присвячене Дню бухгалтера, який щороку відзначається 16 липня. Йшлося про реформи системи бухгалтерського та податкового обліку у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС, особливості роботи українських бухгалтерів тощо.

Також традиційно до свята на засіданні були нагороджені найкращі бухгалтери Закарпатської області.

Юрій Сакалош, заступник начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області привітав бухгалтерів з професійним святом: «Бажаю перш за все здоров’я, професійності, відданості свої роботі. Ви служите на благо нашої економіки, роботодавців, допомагаєте їм у нелегкому правовому середовищі. Хочу, щоб ви були наполегливі на своїх переконаннях, що випливають з вимог закону. Ми хочемо жити у правовій державі, де закон повинен бути найвищим».

Марта Волощук, Голова Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України АППУ додала: «Щороку ми нагороджуємо бухгалтерів підприємств, які забезпечують сумлінну сплату податків уже чимало років». А також особисто привітала з професійним святом та ювілеєм Голову Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» Юлію Кілару.

«Ми дуже високо вас цінуємо та розуміємо усю складність роботи», - сказала Марта Волощук у зверненні до бухгалтерів. – Бажаю терпіння і наснаги, а головне – здоров’я. У цій безкінечній зміні законодавства без нього просто неможливо вижити. Але через те і цікавий цей процес. Тільки мудрі люди можуть справитися з такою великою відповідальністю та важливою місією».

Юлія Кілару, Голова Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» сказала: «Жодна організація не може працювати без бухгалтера, тому вважаю, що наша професія – головна. Ми повинні постійно над собою працювати і підвищувати свій професійний рівень. Адже ми допомагаємо приймати правильні управлінські рішення, виконувати закон і досягати успіху».

Учасники заходу наголосили, що сьогодні бухгалтер одночасно і податковий фахівець, дуже добре знати і юридичну сферу.

Ужгородський прес-клуб


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов