ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Вірус "Петя" добряче підмочив репутацію українським компаніям

Багато компаній не зізнаються про збитки від вірусу Petya.A
Багато компаній не зізнаються про збитки від вірусу Petya.A

Багато великих компаній не афішують дані щодо того, наскільки постраждала документація після кібератаки вірусом Petya.A, оскільки прагнуть зберегти свою репутацію. Проте експерти зазначають, що багато організацій могли втратити первинну документацію за кілька років, яку зберігали виключно в електронному вигляді.

Про це заявила податковий консультант Київського центру підтримки і розвитку бізнесу Олександра Томашевська.

За словами фахівця, багато фірм не були готові до такої атаки, і ймовірно, не мали копій документів на альтернативних носіях.

"Багато підприємств просто не афішують цю інформацію, щоб не шкодити своїй репутації. Але для розуміння масштабів треба відзначити, що багато великих компаній використовували ME Doc не тільки для подачі звітності або для реєстрації накладних, вони користувалися електронним документообігом в цій системі, тобто вони абсолютно всю документацію перестали зберігати в паперовому вигляді, а перевели в цифровий формат", - сказала Томашевська.

Такі організації могли втратити документи за останні кілька років, а це колосальні збитки, які потребують відновлення, якщо це взагалі можливе. Через загрозу втрати клієнтів та контрагентів, багато організацій не зізнаються у втраті первинної документації.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов