ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Як часто в Україні необхідно повіряти лічильники води?

Експерти заявляють, коли потрібно в Україні перевіряти індивідуальні лічильники
Експерти заявляють, коли потрібно в Україні перевіряти індивідуальні лічильники

Експерти заявляють, що в Україні індивідуальні лічильники води необхідно перевіряти раз в три-чотири роки, але не більше 3-х разів.

Як стало відомо, необхідність повірки лічильників прописана в Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Документ був затверджений Верховною Радою України 11.02.1998. У 20 ст. закону зазначено: «лічильники обліку холодної води, що знаходяться у власності фізичних осіб (квартиронаймачів), підпадають під сферу державного метрологічного контролю і нагляду».

У ПАТ АК «Київводоканал» повідомили, що в залежності від типу приладу обліку води міжповірочний інтервал становить 3 - 4 роки. Гарантований виробником термін експлуатації лічильника становить 10 - 12 років. Прилад обліку може пройти перевірку 3 рази.

Варто нагадати, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), виступає за установку кінцевим споживачам інтелектуальних газових лічильників, тобто приладів обліку, які зможуть вимірювати обсяг спожитого газу і оперативно онлайн передавати ці значення в регіональну газопостачальну компанію (облгаз).

Про це заявив глава Нацкомісії Дмитро Вовк під час круглого столу, присвяченого проблемам у сфері тарифоутворення на природний газ.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов