ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Реформа освіти: чого чекати майбутнім медикам

Міністерство охорони здоров'я хочуть провести оптимізацію мережі вузів
Міністерство охорони здоров'я хочуть провести оптимізацію мережі вузів

Міністерство охорони здоров'я України має намір "підчистити" мережу вищих навчальних закладів, залишивши з них найкращі.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Лінчевський.

"Треба проводити оптимізацію мережі вузів і скорочувати обсяги набору студентів деякими з них. Так ми зможемо збільшити фінансування тих ВНЗ, які працюють якісно. Але про оптимізацію жоден популіст вам не скаже", – заявив Лінчевський.

Для абітурієнтів планується ввести прохідний поріг у 150 балів і використовувати "широкий конкурс", який запровадило Міністерство освіти в 2016 році. Через це вищі навчальні заклади з числа кращих отримають більше студентів. Тим часом, в "слабкі" ВНЗ можливо взагалі ніхто вступати не буде.

Таким чином, оптимізація пройде "природним" шляхом. Для того, щоб абітурієнти робили висновки про якість освіти і "вирішили своїми ногами, якому медуніверситету жити", по кожному навчальному закладу заплановано виведення результатів "Крок".

Заступник міністра зазначив, що починаючи з середини 90-х років, кількість університетів розросталась. Тим часом, абітурієнтів ставало все менше. Через це, на сьогоднішній день в країні вийшло занадто багато викладачів.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов