ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Закарпатські спортсмени-інваліди нагородили Геннадія Москаля (+ВІДЕО)

Спортсмени-інваліди нагородили Геннадія Москаля почесною грамотою
Спортсмени-інваліди нагородили Геннадія Москаля почесною грамотою
Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець разом з членом осередку Іваном Реміцьким нагородили Геннадія Москаля почесною грамотою за значний внесок у справу створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО в м. Ужгороді.
За словами Олександра Лизанця якби не зусилля Геннадія Геннадійовича то навряд чи Державний фонд регіонального розвитку надав би кошти для початку будівництва цього центру.
В свою чергу Геннадій Москаль подякував громадським активістам за нагороду та пообіцяв що зробить все що від нього залежить для того щоб спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів та учасників АТО був побудований до кінця 2018 року. За його словами будівельні роботи по створенню центру, які з початку року були призупинені, мають відновитись буквально на днях. Для їх проведення Державний фонд регіонального розвитку вже виділив в цьому році 1 000 000 грн.
В сою чергу Олександр Лизанець повідомив що наразі відбуваються активні переговори з закордонними партнерами задля отримання грантових коштів як на будівництво центру так і на забезпечення його сучасним обладнанням.
Сподіваємось що в кінці наступного року закарпатці дійсно стануть свідками відкриття найсучаснішого спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в м. Ужгороді.
Дивіться також як виглядатиме спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів та учасників АТО:

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов