ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Кондиціонерів немає, але ви тримайтеся, - Укрзалізниця

Тільки 38% пасажирських вагонів
Тільки 38% пасажирських вагонів "Укрзалізниці" обладнані кондиціонерами

Тільки 38% пасажирських вагонів "Укрзалізниці" обладнані кондиціонерами.

Тож тим, хто найближчим часом збирається подорожувати потягами, слід взяти з собою побільше ліків та води, а також звертатися до провідника у разі погіршення самопочуття.

Про це повідомила прес-служба "УЗ".

Усього цього літа задіяні 3100 пасажирських вагонів, з яких лише 1168 мають систему кондиціювання повітря. І то це щастя є лише у купейних вагонах, а от у плацкартних така розкіш не передбачена навіть ще на етапі конструювання.

У відомстві пояснили, що подібна ситуація склалася через те, що понад 25 років з держбюджету не виділялися гроші на ремонт та оновлення залізничного рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого прямування і місцевого сполучення. В "УЗ" прямо наголосили на невиконанні державою статті 10 Закону України "Про залізничний транспорт".

За чверть століття "Укрзалізниця" за власний кошт придбала 583 вагони.

"Робота по оновленню парку почалася з кінця минулого року і триває зараз. Цього року ПАТ" Укрзалізниця "оновить парк пасажирських вагонів на 203 одиниці. З них буде закуплено 50 нових вагонів і 153 одиниці - модернізовано капітально-відновлювальним ремонтом. Причому все модернізовані і придбані вагони вже обладнані системами кондиціонування повітря", - запевнили на підприємстві.

А поки що пасажирів попередили про можливі затримки потягів через обмеження швидкості внаслідок перегріву шляхів. З початку серпня їх було вже близько 350.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов