ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Польський суд виніс вирок учасникам нападу на українських вірян

Польський суд покарав кривдників українців
Польський суд покарав кривдників українців

Районний суд в польському місті Перемишль виніс покарання радикально налаштованим громадянам Польщі, які 26 червня 2016 року напали на учасників ходи українських вірян на честь військових героїв України.

Обвинувачених засудили до покарання від 4 до 10 місяців обмеження волі та штрафу або неоплачувану суспільно корисну працю.

Прес-секретар Окружної прокуратури в Перемишлі Марта Пентковська повідомила, що обвинуваченим, які працюють, суд встановив штрафні санкції - стягнення 20% від їхньої місячної зарплати на користь Фонду допомоги скривдженим і постпенітенціарної допомоги. А тих з звинувачених, хто не працює, суд розпорядився залучити до 30-годинної щомісячної неоплачуваної, контрольованої суспільно корисної праці.

Йдеться про 20 підсудних, яких в червні минулого року польська прокуратура звинуватила в перешкоджанні в Перемишлі проведенню греко-католицької процесії українців, учасники якої після панахиди за українськими героями йшли вулицями міста на військове кладовище.

За словами прокуратури, обвинувачені нахабно перешкоджали громадському релігійному акту, вульгарно ображали учасників ходи з приводу їх національності і силою зупиняли учасників ходи на початку процесії, перешкоджаючи їхньому руху.

Крім того, п'ять чоловік звинуватили в тому, що під час процесії вони побили одного з учасників - Зенона К. Ще трьох поляків звинуватили в побитті Петра К. за його українську національність.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов