ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Мукачівські депутати пропонують виділити понад 8 млн. гривень на програму «Цукровий та нецукровий діабет»

Мукачівська міська рада інформує...
Мукачівська міська рада інформує...

Програму в новій редакції на період до 2020 року прийняли сьогодні на на черговій сесії міськради, Загальний фінансовий ресурс програми збільшено до 8 млн. 189 тис. гривень, в тому числі за рахунок міського бюджету в сумі 6 млн. 867 тис. та державного бюджету (медична субвенція) 1 млн. 318 тис.

За рахунок програми планують закупити глюкотести з метою забезпечення 100% обстеження дорослого населення із групи ризику на раннє виявлення цукрового діабету; забезпечити 100% визначення рівня цукру крові та сечі всіх хворих , які перебувають на лікуванні в ЦРЛ; забезпечити обстеження всіх хворих на цукровий діабет на рівень протеїнурії для профілактики та раннього виявлення діабетичної нефропатії; закупити тести для вимірювання глісованого гемоглобіну у хворих на цукровий діабет до системи BIO-RAD-10 та витратні матеріали до неї; з абезпечити інвалідів І та ІІ групи тестами для глюкометрів; закупити тести для системи контролю рівня глюкози в крові Hemo Cue Glucose 201+; забезпечити хворих на цукровий діабет інсуліном за кошти міського бюджету по рецептам лікарів у разі амбулаторного лікування;забезпечення хворих на цукровий діабет ІІ типу цукровознижуючими таблетованими препаратами за кошти міського бюджету; забезпечення хворих з нецукровим діабетом безкоштовним лікуванням за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та інсуліновими шприцами та голками для шприц-ручок;
Також коштом міського бюджету буде забезпечено виробами медичного призначення дитячого населення, а саме: тест-смужками до глюкометрів, розхідних матеріалів до інсулінових помп, ланцетів,голок до шприц-ручок.

Мукачівська міськрада


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов