ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Освітня реформа: українські діти вчитимуться у школі 12 років (відео)

Журналісти пояснили, які зміни несе освітня реформа в Україні
Журналісти пояснили, які зміни несе освітня реформа в Україні
З 2018 року українські діти вчитимуться у школі 12 років. Верховна Рада проголосувала за освітню реформу в цілому, якою в Україні вводиться 12-річне шкільне навчання.
Така кількість навчальних років має розвантажити учнів й поліпшити процес навчання. Реформа починає реалізацію концепції "нова українська школа". Не одразу, але українська освіта повинна стати сучасною та якісною.
"Якість освіти має зрости; повинні з'явитися можливості для дітей з вадами здоров'я; навчальні заклади отримають широку автономію у виборі програм; шкільні побори не зникнуть, але перетворяться на легальне фінансування, яке можна буде контролювати; тривалість уроків менша для молодших і більша для старших учнів; у старших класах школярі мають здобути початкові знання для майбітньої професії; головне ж - більше свободи: замість зубріння - практичне мислення, вміння аргументувати власну думку", - розповіли журналісти.
Цей закон виношували три роки, а що стосується зарплат освітянам, то домовилися підвищувати її поступово, це мають зробити до 2023 року.

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов