ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Вчені розповіли коли найкраще займатись сексом

Названо ідеальний час для заняття ЦИМ
Названо ідеальний час для заняття ЦИМ

Група дослідників з Англії з'ясувала найбільш відповідний час для сексу. Фахівці зійшлися на тому, що оптимальний період статевої активності починається через 45 хвилин після пробудження, орієнтовно о 6:45.

В дослідженні було задіяно близько тисячі добровольців. Метою опитування було на підставі досвіду різних людей з'ясувати найбільш відповідний час доби для результативного виконання тих чи інших завдань. Результатом дослідження стали рекомендації фахівців щодо оптимального розкладу на день.

Так, наприклад, вдалося з'ясувати, що ранок розпочатий з сексу заряджає людину бадьорістю на весь день, завдяки вивільненню ендорфінів, гормонів щастя. До 9:45 концентрація гормонів досягає свого піку, що збігається з часом в який людина готова приступати до праці. Однак, через годину слід робити паузу, адже саме в цей час людина найбільш вразлива для стресів.

Ефективність даних рекомендацій підвищитися, якщо лягати спати о 22:10. При дотриманні цієї норми вже через 20 хвилин вдасться заснути, а через півтори години перейти до фази глибокого сну. Таким чином можна ще до півночі у повному обсязі відновити енергію витраченупротягом попереднього дня.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com
Проголосовать против!

Рейтинг: 2

Вы проголосовали ‘против’

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов