ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Нові комунальні правина обурили мережу (фото)

Українців розлютили нові комунальні правила
Українців розлютили нові комунальні правила

Рахунки за спожиті тепло та воду тепер виставлятимуть враховуючи показники двох видів лічильників: загальнобудинкових та квартирних.

Про це повідомив Урядовий портал.

Нові правила вступили в силу 2 серпня 2017 року, коли набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”.

"Вузол комерційного обліку слугує для вимірювання обсягу всієї теплової енергії/води, спожитої у будівлі. Тобто, саме за показаннями його приладів обліку визначатиметься, скільки всього теплової енергії чи води спожили всі споживачі в будівлі. Цей обсяг необхідно “розподілити” між споживачами в будинку – тобто, визначити, хто скільки послуг спожив і скільки повинен за них заплатити. Саме для цього і використовуватимуться квартирні лічильники", - йдеться в повідомленні.

"Закон передбачає такий базовий принцип розподілу: обсяг, визначений за допомогою загальнобудинкового вузла, буде розподілятися між споживачами пропорційно до показань квартирних лічильників. Завдяки такому підходу знімається проблема “різниці в показаннях” (різниця між сумою показань квартирних лічильників і показаннями будинкового внаслідок різного класу точності), а також проблема втрат внаслідок витоків води з внутрішньобудинкових мереж через їх незадовільний стан", - йдеться в роз'ясненні.

У коментарях відзначають несправедливість такого підходу: фактично мешканці оплачуватимуть за втрати, які виникли з вини ЖЕКів.

"Тобто, якщо ЖЕК влаштує Ніагарський водоспад, за це мають платити мешканці, які його не контролюють", - відзначають користувачі соцмереж.

"Ви очманіли? Мало того, що втрати, крадені обсяги враховані в тарифах, ви хочете їх ще і в показниках продублювати?! А тепер дайте відповідь мені на запитання, чому я повинен закривати, причому двічі, вашу неспроможність управляти мережами?", - обурюється інший користувач.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов