ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

На що потрібно звернути увагу при купівні б/у автомобіля

Якщо ви бачите це, то ваш автомобіль незабаром
Якщо ви бачите це, то ваш автомобіль незабаром "помре"

Купівля вживаного авто - це завжди лотерея, але причини їздити на такій машині можуть бути різними. Найочевидніша - фінансова. Однак не варто забувати, що чим старший автомобіль, тим вища ймовірність серйозної поломки.

Існує цілий ряд ознак, які точно підкажуть наявність проблем. Іноді таким чином можна зрозуміти, що вашому "залізному коню" залишилося зовсім недовго, або взагалі він "доживає" останні дні.

Пропонуємо ознайомитися з ними разом.

Горять лампочки на приладовій панелі

Більшість водіїв живуть за принципом "лампочка горить, але їздити можна". Але, як відомо, просто так індикатори не горять. Звичайно, якщо блимає лампочка, що попереджає про порожній бачок омивача, нічого смертельного немає. Але от якщо загорівся Check Engine, збирайтеся та вирушайте до сервісу.

Підвищена витрата масла

Масло в двигуні виконує дві функції. Серед них: охолоджуюча та змазуюча. Так от, якщо масло вам доводиться доливати мало не щотижня, а на парковці ви стали помічати масляні плями, то мотор вимагає серйозного втручання.

Дим

Дим будь-якого кольору не обіцяє нічого хорошого. Сизий або синій вказує на потрапляння масла в циліндри двигуна, густий білий – на охолоджуючу рідину, проблеми з головкою блоку або з трансмісійною рідиною. А от чорний несе за собою цілий ряд проблем. Загалом, задиміло - швидко до сервісу.

Сторонні звуки

Якщо ви чуєте підозрілі неприємні звуки з моторного відсіку, швидше за все з'явилися серйозні проблеми, які треба якнайшвидше вирішити.

Корозія

Якщо корозія покриває вже не тільки зовнішні елементи, але і елементи підвіски, паливну та гальмівну магістралі, варто задуматися. Це по-справжньому серйозна проблема.

Проблеми з електрикою

Якщо у вас виникли проблеми із запуском мотора, а акумулятор постійно розряджається, то це вже причина для візиту до фахівців. Але якщо після заміни запчастин проблеми нікуди не поділися, то вам світять величезні витрати. Або ж оперативно позбавляйтеся від автомобіля.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов