ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Вчений розповів як можна стати креативнішим

Що таке
Що таке "гнучкість розуму" і як цьому навчитися

Нещодавно світ побачив книгу "Гнучкість розуму", яку написав доктор наук, консультант з лідерства Естаніслао Бахрах. Він спробував роз'яснити, як можна стати креативнішим і тим самим зберегти ясний розум і тверезу пам'ять до похилого віку.

Якщо ще декілька років тому вчені вважали, що навчитися творчості неможливо, так само як і відновити нейрони, які давно не використовували, то тепер сміливо спростували судження.

Автор пише про те, що головне в розвитку творчого потенціалу - розуміння механізму його дії. Чим глибше розуміння, тим більше ви розкриєте себе. "Багато наших мрії спочатку здаються неможливими, потім неправдоподібними, а потім, коли ми доклали всіх зусиль, стають неминучими", - пише Бахрах.

Вчений радить не намагатися гнатися за креативом: найчастіше цікаві думки та ідеї приходять до нас в голову, коли ми розслаблені і відволіклися. Коли натхнення прийшло, обов'язково його запишіть: геніальні тези і осяяння йдуть так само раптово, як і приходять. До того ж візуалізація цікавої думки працює за принципом снігової кулі: ідеї починають чіплятися одна за іншу, утворюючи ланцюжок. Іноді він побудований на логіці, а іноді на асоціаціях. Але це і неважливо, головне - результат, чи не так?


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов