ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Громадяни Угорщини, які проживають на Закарпатті, зможуть проголосувати на виборах 2018 року

Угорці Закарпаття голосуватимуть на виборах до Державних зборів Угорщини-2018
Угорці Закарпаття голосуватимуть на виборах до Державних зборів Угорщини-2018

На прес-конференції в Клуж-Напока (Коложварі), в Трансільванії (Румунія) Президент Національної виборчої комісії (NVI) Ілона Палфі (Pálffy Ilona) заявила, що в ході підготовки до наступних загальних виборів 2018 року з метою отримання інформації про можливості прийняття участі у виборах, у другій половині жовтня будуть відправлені 650 000 листів угорським громадянам, які мають право голосу на виборах, але не мають угорської адреси.

Про це інформує Myhungary.net. У листах, адресованих вже зареєстрованим для голосування угорцям, які проживають за кордоном, яких близько 294 000 чоловік, в конверті буде докладено бланки інформаційних форми з метою уточнення відповідних даних та внесення змін, що мають місце.

Усім іншим громадянам Угорщини, які проживають за кордоном, листи міститимуть реєстраційні форми. Заповнивши реєстраційні форми, угорці зможуть зареєструватися та взяти участь в голосуванні. Однак листи з реєстраційними формами слід відправити завчасно. Прийом форм для внесення даних до реєстру завершується за 15 днів до дня виборів. Реєстрація для участі в виборах дійсна протягом десяти років, однак виборець, беручи участь у виборах, автоматично продовжує термін дії реєстрації. Реєстраційну форму або форму уточнення відповідних даних можна завантажити і відправити на веб-сайт Національної виборчої комісії http://www.valasztas.hu/. Ілона Палфі (Pálffy Ilona) особливо наголосила на важливості для закордонних угорців інформувати про зміни адреси свого проживання. Бюджет виборів 2018 року становитиме 8,1 млрд. форинтів, що на 600 млн. форинтів більше, ніж в 2014 році. Навесні, в квітні або травні, 2018 року на загальних виборах будуть обиратися 199 членів угорського парламенту, з яких 106 депутатів будуть обиратися в одномандатних виборчих округах, а інші 93 обираються за єдиним загальнонаціональним виборчим округом з пропорційним представництвом політичних партій. Громадяни Угорщини, які не мають постійного місця проживання в Угорщині, можуть голосувати тільки за єдиним загальнонаціональним виборчим округом за списками політичних партій.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов