ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

4 вересня Європа радитиметься, що робити з мігрантами

4-5 вересня у Києві відбудеться ця довгоочікувана конференція на тему: “Економічна міграція, соціальна інтеграція та розвиток: у напрямі до єдиного підходу”.Ще у травні 2006 року на сесії Комітету міністрів Ради Європи у Страсбурзі Міністерство внутрішніх справ України виступило з ініціативою проведення у 2008 році міжнародної міністерської конференції, присвяченої питанням міграції. 4-5 вересня у Києві відбудеться ця довгоочікувана конференція на тему: “Економічна міграція, соціальна інтеграція та розвиток: у напрямі до єдиного підходу”.

На думку заступника міністра внутрішніх справ України Василя Мармазова, цей форум має перспективу стати ключовим профільним заходом на континенті, який визначить головні пріоритети у міграційній політиці європейських держав на наступні 5-8 років. А проведення конференції саме в нас сприятиме зміцненню позитивного іміджу України, підкреслить активну позицію української влади щодо розв’язання проблем у сфері управління міграційними потоками.

Актуальність для України цього питання загальновідома. Адже саме через нашу країну, і в першу чергу прикордонне Закарпаття, пролягають міжнародні канали нелегальної міграції. До того ж, з початком бойових дій на Кавказі спеціалісти очікують нову хвилю міграції вихідців із цього регіону в країни Західної Європи. І знову Україна загалом та Закарпаття зокрема можуть опинитися сам на сам з цією навалою...

Про високий рівень київської конференції говорить вже те, що 4 вересня очікується візит у Київ понад 70 міністрів та голів національних відомств із країн Європи, Америки та Азії, а також міжнародних організацій, що відповідають за врегулювання питань в галузі міграції. Очікується прибуття на конференцію близько 600 іноземних гостей, а загальна кількість учасників форуму перевищуватиме, за попередніми підрахунками, 800 осіб, інформує Департамент зв’язків із громадськістю та міжнародної діяльності МВС України, повідомили UA-reporter.com у ВЗГ УМВС у Закарпатській області.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Што?! Што?! Вертати тоту глоту гет дому!!! Ушитко ся просто чинит.

Збираються міністри і еврочиновники щоб покращити свою роботу, хорошо організовану київськими міністрами-злочинцями, по переправці через Закарпаття нелегалів. Разом з ними співпрацюють спецслужби Укрїни і Словаччини.

Збираються міністри і еврочиновники щоб покращити свою роботу, хорошо організовану київськими міністрами-злочинцями, по переправці через Закарпаття нелегалів. Разом з ними співпрацюють спецслужби Укрїни і Словаччини.

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов