ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Книгу з електробезпеки для дітей презентували на Івано-Франківщині

28 серпня в Івано-Франківську Прикарпатська обласна енергопостачальна компанія в обласному театрі ляльок ім. Марійки Підгірянки презентувала громадськості краю результат соціального проекту – кольорове художнє видання для дітей віком від 6 до 10 років “Вольтик суперагент: ілюстрована електробезпека для дітей”.

У книзі в цікавій формі викладено головні правила безпечного поводження з електричним струмом та обладнанням.
У книзі в цікавій формі викладено головні правила безпечного поводження з електричним струмом та обладнанням.

У книзі в цікавій формі викладено головні правила безпечного поводження з електричним струмом та обладнанням.

Цей проект став хорошим продовженням соціальної політики компанії з популяризації електробезпеки серед громадян краю, зокрема серед найменших її мешканців.

Рік тому енергопостачальна компанія оголосила обласний конкурс на кращу розповідь з електробезпеки для дітей. Перемогу здобула Надія Пристай з Івано-Франківська. Саме її робота і стала основою книги. Ілюстратора шукали також через конкурс. Таким чином, цю відповідальну роботу виконувала молода львівська художниця Дарина Тимоніна. Видавалася книга також у Львові.

Для зручності читання розповідь розбито на 10 частин – це 10 днів протягом яких головний герой подорожує нашою планетою. Кожний новий день – це нова пригода, яка завершується повчальним висновком – правилом з електробезпеки.

Видана чотирьохтисячним тиражем, книга буде розповсюджуватися в школах міста та області. Так, першого вересня розповідь про “Вольтика суперагента” отримають всі першокласники Івано-Франківська, а це близько двох тисяч дітей. Ще по два примірники енергетики подарують у всі обласні шкільні бібліотеки та школи-інтернати.

“Діти – найменш захищені від зовнішніх небезпек, - зазначає генеральний директор ВАТ “Прикарпаттяобленерго” Микола Чернявський, - тому ми вирішили донести до них таку життєво-важливу інформацію в легкій і доступній для сприйняття формі. Пропагування дитячої електробезпеки на цьому не завершується, в найближчих планах створення п’єси за мотивами книги спільно з театром ляльок ім. Мірки Підгірянки, яку зможе побачити максимальна кількість малечі. Як показав сумний досвід повені, що прокотилася теренами нашої області, навіть дорослі часто не володіють інформацією щодо адекватного поводження з електричним струмом. Тому ми і надалі розвиватимемо цю тему і популяризуватимемо уважне ставлення до власної безпеки та життя”, інформує Правда.if.ua.

***

Протягом липня поточного року в нашій країні суттєво зросла кількість ураження струмом. Якщо за шість місяців минулого року сталося 28 таких випадків, то лише за липень – 20 випадків. Від початку року від ураження електричним струмом в Україні загинуло 9 дітей.UA-Reporter.com


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов