ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

В Ужгороді обговорять співпрацю України і Угорщини у сфері захисту прав національних меншин

18-19 вересня 2008 року в Ужгороді відбудеться ХIV засідання Змішаної Українсько-Угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин.

Голова Держкомнацрелігій Олександр Саган є співголовою Комісії від України. На засіданні комісії обговорюватиметься стан співробітництва України і Угорщини у сфері захисту прав національних меншин, також буде проаналізовано весь комплекс питань двосторонніх відносин у згаданій сфері, що представляють обопільний інтерес сторін. Зокрема, виконання Протоколу попереднього засідання комісії та визначення оптимальних підходів до вирішення основних проблемних питань українсько-угорської співпраці у сфері задоволення етнонаціональних потреб українців в Угорщині та угорців в Україні.
У роботі засідання братимуть участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Державного комітету України у справах національностей та релігій, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Держкомтелерадіо України, Закарпатської облдержадміністрації, а також представники угорських громадських організацій України. За підсумками спільного засідання Змішаної Українсько-Угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин буде підписано Протокол, повідомили Репортеру у прес-службі Держкомнацрелігій.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов