ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

У Львові зникає сива давнина...

Куди зникає львівська бруківка?
Куди зникає львівська бруківка?

Грандіозні ремонти доріг у Львові супроводжують невпинним перемощуванням стародавньої бруківки. Поки робітники “активно” працюють, вона лежить збоку, звалена купами.

Не дивно, що періодично з’являються чутки про її розкрадання.

Хтось каже, мовляв, бачив бруківку викладеною в когось на дачі, інший десь за кордоном впізнав “уродженку” львівських вулиць. Ситуацію загострив і нещодавній скандал із ремонтом проїзду Крива Липа. Його планували замостити старою австрійською бруківкою, натомість виклали дорогою німецькою. За словами депутата міської ради Андрія Стецьківа (рішення замінити матеріал настилу приймали частково з його ініціативи), спершу Криву Липу і справді хотіли викласти старою бруківкою, але виявилося, що “резервної” немає. “Хотіли використати бруківку, яка вивільнилася під час укладання безшумних колій на площі Торговій та вул. Генерала Чупринки, але з вул. Чупринки бруківка не підійшла за розміром, а з Торгової її не отримали, бо місто мало проблеми з підрядником”, - говорить він кореспондентові “Леополіса”.

На думку пана Андрія, та бруківка, яку поклали у проїзді, набагато зручніша. “Жінки завжди скаржаться, що підбори застрягають, - жартує він. – А так – скарг не буде”.

Тим часом видається, що справи із бруківкою у Львові кепські. На недоремонтованих об’єктах її практично ніхто не охороняє. Чи не поменшає її до того часу, коли ремонти нарешті дійдуть до фінішу?

Зараз у Львові не завершені роботи на вулицях Шпитальній, Ярослава Мудрого та Ужгородській. Бруківку, якій сто, а може, й більше років, там зняли, а назад не виклали.

Охороняти її повинні організації, які виконують роботи, але на усіх трьох вулицях ремонти заморожені.

Міська рада судиться із підрядниками. Як повідомив кореспондентові “Леополіса” начальник відділу капітального ремонту Михайло Піндак, розгляд судових справ тільки-но розпочався, і коли завершиться – невідомо. “Вся відповідальність за збереження бруківки - на них. Вони повинні нам повернути увесь матеріал, який зняли із доріг”, - говорить він.

Подивитися на те, як “охороняється” львівська бруківка, може кожен львів’янин. Навідавшись на кожну із вулиць, я побачила одну і ту ж картину – каміння лежить на узбіччі, звалене купами. На горизонті – жодних заходів безпеки. Покривало із товстого шару снігу – от і вся охорона. Прихопити один-два камінчики із собою не намагалася, але згадала, як два роки тому журналістам нашої газети вдалося практично без проблем набрати цілу сумку автентичної бруківки, пояснивши ненав’язливому міліціонеру, що каміння потрібне, аби капусту квасити...
"Високий Замок"


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов