Фрістайлівське «срібло» мукачівця

24 апреля 2024 среда
    67 переглядів

Зовсім трошки не вистачило 26-річному жителю закарпатського м.Мукачево Станіславу Кравчуку для того, щоб вписати нову сторінку в історію українського фристайлу і стати переможцем етапу Кубка світу у канадському містечку Феріньє.

Станіслав Кравчук

Лише два бали програв наш спортсмен американцю Джерету Петерсону (249,20 бала), якому дісталося “золото”.

Станіслав Кравчук вперше побував на кубковому п’єдесталі минулого сезону, коли у фінському містечку Рука за надзвичайно складних погодних умов йому вдалося вибороти “бронзу”. І тепер у колекції кращого українського спортсмена Солт-Лейк-Сіті-2002 (п’яте місце) не вистачає лише “золота”.

Станіслав Кравчук дуже вдало – із другого місця в кваліфікації – розпочав свої виступи. Три тижні тому у канадськом Тремблані учень Анатолія Мазура також захопив лідерство після попередньої стадії змагань, але не зміг його втримати. У Феріньє мукачівець вирішив не ризикувати і спростив свій фінальний стрибок. Тим не менше, він приніс йому “срібло”. Лише 18 сотих бала програв нашому фристайлісту бронзовий призер білорус Олексій Гришин (246,88). Миколаївець Ігор Ішутко та мукачівець Енвєр Аблаєв посіли відповідно 12-те та 23-тє місця.

У жіночих змаганнях на перші дві сходинки п’єдесталу зійшли китаянки Шуанг Ченг (190,84) і Ніна Лі (185,66). Менш ніж на два бали програла бронзовій призерці господарці схилу Вероніці Бауер екс-українка, а нині білоруска Алла Цупер, яка вдруге поспіль стала четвертою.