ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Яремча

У суботу, 13 серпня, о 20.00 годині, до рятувальників Франківщини поступило повідомлення про необхідність надання допомоги у пошуках заблукалої гр. 1949 р.н., мешканки м. Рахів Закарпатської області.

303 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Співачка Тіна Кароль знімає ретро-кліп в районі живописної Яремчі. Вона вже зняла кілька сцен на вокзалі, де в якості декорацій було використано старовинний паровоз.

739 просмотров. Обговорити (0)
Как стало известно, школьница отстала от группы, чтобы сделать хорошие фото, но на скользких от воды камнях не удержалась, упала в воду, стремительное течение понесло ее вниз. Ответственность за его гибель, скорее всего, будет возложена на взрослых, сопровождавших школьную экскурсию.
2579 просмотров. Обсудить (0)

По цьому мосту кожного дня сотні туристів з усіх куточків України та закордону проходять, щоб побачити відомий водоспад, та потрапити на ринок, де можна придбати сувеніри.

556 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у неділю в Яремчі Івано-Франківської області відбувся четвертий всеукраїнський фестиваль «Карпатія». У ньому взяли участь і колядники із смт Довге Іршавського району.

1067 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, в воскресенье в Яремче Ивано-Франковской области состоялся Четвертый Всеукраинский фестиваль «Карпатия». В нем приняли участие и колядники из поселка Долгое Иршавского района Закарпатья.

878 просмотров. Обсудить (0)

Недалеко от города Яремча с 30-метровой скалы сорвался и получил травмы молодой скалолаз. Помогли ему подняться наверх горноспасатели МЧС...

1095 просмотров. Обсудить (0)

У міській бібліотеці Яремча на Івано-Франківщині відбулася презентація книги самобутнього французького поета ХХ ст. Жоржа-Леона Годо «Магнітне поле». Її першовідкривачем став ужгородський перекладач і науковець доцент факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Віктор Мотрук.

948 просмотров. Обговорити (2)

Завзято колядувати і віншувати Василів у засніжених Карпатах горянам допомагали журналісти з усіх регіонів України, Литви, Польщі та Румунії.

1476 просмотров. Обговорити (0)

З-поміж усіх принад, на котрі багаті наші Карпати, є одна, що приваблює особливо – загадковий та поки що малодосліджений світ печер.

1227 просмотров. Обговорити (0)

В лесном массиве на Яблуницком перевале, где проходит граница территорий Ивано-Франковской и Закарпатской областей, работники милиции задержали два группы лиц — выходцев из стран Северо-восточной Азии.

1199 просмотров. Обсудить (1)

В Івано-Франківській області розпочався рекламно-інформаційний тур для представників засобів масової інформації України, який триватиме до 22 листопада.

1402 просмотра. Обговорити (0)

За два наступні роки будуть розроблені веломаршрути Карпатами і відповідна інфраструктура для такого виду туризму.

2168 просмотров. Обговорити (0)