ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Скрипка

Жодного механізму змусити трансляторів дотримуватися норм так і не було продумано

216 просмотров. Обговорити (0)

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповідатиме перед законом за свої слова щодо мовного гетто. Представники Інституту правової політики подали заяву до генпрокуратури на артиста, звинувачуючи його у розпалювані національної ворожнечі на ненависті.

288 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ветеран украинской рок-сцены, лидер группы "Вопли Видоплясова" Олег Скрипка во время школы журналистики дал интервью "Украинской правде". В нем он рассказал, что хотел бы жить в полностью украиноязычной культурной среде.

2072 просмотра. Обсудить (19)
Відомий чеський скрипаль Павел Шпорцл зіграв у вівторок, 18 квітня, в одеському трамваї.
309 просмотров. Обговорити (0)
Презентація пісні відбулася разом з оркестром ЗСУ. Співали на плацу Києво-Могилянської академії. Виконання стройової пісні присвятили Дню добровольця, який сьогодні в Україні відзначають вперше. Українське військо зараз у пошуках своєї стройової мелодії.
196 просмотров. Обговорити (0)
Справжній приклад громадянської мужності і сили духу продемонструвала 23-річна скрипалька Марина Бондас, яка грає в Симфонічному оркестрі німецького радіо, одному з найстаріших в Європі. Дівчина виконала гімн України в одній з пошкоджених снарядом будівель Авдіївки прямісінько на горизонті позицій російських найманців. Відео її виступу опублікувала на своїй сторінці в Facebook журналіст DW і
360 просмотров. Обговорити (0)

Концерт "Скрипичная феерия"- второй из серии художественный вечеров, проходящих в Закарпатском областном музее им.Й.Бокшая.

1601 просмотр. Обсудить (0)

Возвращение в Норвегию Александра Рыбака, который принес своей стране победу на "Евровидении-2009" и право принимать "Евровидение-2010", омрачила пропажа его скрипки.

914 просмотров. Обсудить (0)

Из родового замка немецкого скрипача и дирижера Родерика фон Беннигсена (Roderic von Bennigsen) под Ганновером была похищена скрипка Антонио Страдивари, оценочная стоимость которой составляет около трех миллионов евро, сообщает агентство AP .

3867 просмотров. Обсудить (0)