ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Скрипка

Жодного механізму змусити трансляторів дотримуватися норм так і не було продумано

198 просмотров. Обговорити (0)

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповідатиме перед законом за свої слова щодо мовного гетто. Представники Інституту правової політики подали заяву до генпрокуратури на артиста, звинувачуючи його у розпалювані національної ворожнечі на ненависті.

273 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Ветеран украинской рок-сцены, лидер группы "Вопли Видоплясова" Олег Скрипка во время школы журналистики дал интервью "Украинской правде". В нем он рассказал, что хотел бы жить в полностью украиноязычной культурной среде.

2039 просмотров. Обсудить (19)
Відомий чеський скрипаль Павел Шпорцл зіграв у вівторок, 18 квітня, в одеському трамваї.
295 просмотров. Обговорити (0)
Презентація пісні відбулася разом з оркестром ЗСУ. Співали на плацу Києво-Могилянської академії. Виконання стройової пісні присвятили Дню добровольця, який сьогодні в Україні відзначають вперше. Українське військо зараз у пошуках своєї стройової мелодії.
183 просмотра. Обговорити (0)
Справжній приклад громадянської мужності і сили духу продемонструвала 23-річна скрипалька Марина Бондас, яка грає в Симфонічному оркестрі німецького радіо, одному з найстаріших в Європі. Дівчина виконала гімн України в одній з пошкоджених снарядом будівель Авдіївки прямісінько на горизонті позицій російських найманців. Відео її виступу опублікувала на своїй сторінці в Facebook журналіст DW і
355 просмотров. Обговорити (0)

Концерт "Скрипичная феерия"- второй из серии художественный вечеров, проходящих в Закарпатском областном музее им.Й.Бокшая.

1594 просмотра. Обсудить (0)

Возвращение в Норвегию Александра Рыбака, который принес своей стране победу на "Евровидении-2009" и право принимать "Евровидение-2010", омрачила пропажа его скрипки.

904 просмотра. Обсудить (0)

Из родового замка немецкого скрипача и дирижера Родерика фон Беннигсена (Roderic von Bennigsen) под Ганновером была похищена скрипка Антонио Страдивари, оценочная стоимость которой составляет около трех миллионов евро, сообщает агентство AP .

3858 просмотров. Обсудить (0)