ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Енергозбереження

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став форум #EcoDays, який відбудеться в Ужгороді наприкінці квітня 2018 року.

161 просмотр. Обговорити (0)

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні вили енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

214 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Банками-партнерами цієї програми в області видано кредитів на суму понад 52 мільйона гривень. Про це сьогодні, 12 квітня, під час брифінгу повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр.

3247 просмотров. Обговорити (0)

Проблеми енергозбереження та виробництва енергії найрізноманітнішого виду, напевно, посідають пальму першості серед інших, не менш значущих.

665 просмотров. Обговорити (2)

Щороку на лісосіках Закарпаття залишають гнити 250,0 тис. куб.м відходів – нема як забрати!

303 просмотра. Обговорити (0)

Як триває опалювальний сезон в країні – це стало одним з питань, яке розглядали у четвер, 17 грудня, під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуарда Кругляка.

341 просмотр. Обговорити (0)

Основний споживач — населення. На нього припадає понад половину електроенергії та 83 відсотки природного газу.

309 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, проводячи нараду з управліннями і відділами ОДА, закликав фахівців ефективніше долучитися до Програми енергозбереження й енергозаміщення, що розробляється в області.

365 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Мукачівській міській раді відбулася зустріч керівництва області та міста з Державним секретарем з питань міжнародного співробітництва та гуманітарних питань уряду Угорщини Адамом Горватом.

444 просмотра. Обговорити (0)

У Іршаві стартував проект«Через енергію надихаємо майбутні покоління».

Актуальність проблеми енергозбереження в освітніх установах малих міст України була висвітлена на стартовій конференції Проекту «Через енергію надихаємо майбутні покоління», що відбулась 12 лютого у Іршаві.

475 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті розпочався ще один міжнародний проект з енергозбереження.

527 просмотров. Обговорити (0)

У продовження виконання проекту «Школи крокують до енергозбереження», після проведення уроків з учнями Середнянської, Коритнянської та Есенської шкіл, ГО ФОРЗА запропонувала учням та вчителям самостійно організувати загальношкільні заходи, спрямовані на покращення енергоефективності шкіл і зміну поведінки щодо питань використання енергії та ресурсів.

3000 просмотров. Обговорити (0)

У квітні в школах Ужгородського району завршилися уроки з енергозбереження. Заходи відбувалися також упродовж березня у рамках проекту «Школи крокують до енергозбереження» для учнів Есенської, Коритнянської та Середнянської шкіл.

779 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в Державній екологічній інспекції в Закарпатській області, 10-11 лютого 2010 року в Ужгороді в Катехетичному духовному центрі Ужгородського монастиря сестер ордену Згромадження Ісуса відбувся міжнародний семінар на тему "Енергоефективність та екологічно прийнятне енергозабезпечення з позицій християнської відповідальності за Творіння".

1242 просмотра. Обговорити (0)

На щорічному Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування серед переможців - три закарпатські територіальні громади.

2869 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті відібрано шість інфраструктурних інвестиційних проектів вартістю понад 10 млн. грн.
для навчання команд за стандартами міжнародних фінансових інституцій.

1190 просмотров. Обговорити (0)

КРУ в Закарпатській області проводить ревізію коштів, виділених на заходи з енергозбереження. Результати свідчать, що кошти субвенції виділялися без будь-якого економічного обґрунтування, тому й витрачені неефективно

2768 просмотров. Обговорити (0)

Мукачівський район Закарпаття має багатий досвід щодо запровадження сучасних енергозберігаючих технологій та використання альтернативних джерел енергії.

213 просмотров. Обговорити (0)

В Україні, незважаючи на численні рішення високих чиновників щодо
енергозбереження, так і немає системного характеру запровадження
альтернативних видів опалення. Черговий уряд заново винаходить велосипед і
пише, але тільки пише, а не втілює нову програму реформування ЖКГ.

842 просмотра. Обговорити (0)