ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Енергозбереження

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні вили енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

165 просмотров. Обговорити (0)

Банками-партнерами цієї програми в області видано кредитів на суму понад 52 мільйона гривень. Про це сьогодні, 12 квітня, під час брифінгу повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр.

3201 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Проблеми енергозбереження та виробництва енергії найрізноманітнішого виду, напевно, посідають пальму першості серед інших, не менш значущих.

603 просмотра. Обговорити (2)

Щороку на лісосіках Закарпаття залишають гнити 250,0 тис. куб.м відходів – нема як забрати!

272 просмотра. Обговорити (0)

Як триває опалювальний сезон в країні – це стало одним з питань, яке розглядали у четвер, 17 грудня, під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуарда Кругляка.

318 просмотров. Обговорити (0)

Основний споживач — населення. На нього припадає понад половину електроенергії та 83 відсотки природного газу.

282 просмотра. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, проводячи нараду з управліннями і відділами ОДА, закликав фахівців ефективніше долучитися до Програми енергозбереження й енергозаміщення, що розробляється в області.

339 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Мукачівській міській раді відбулася зустріч керівництва області та міста з Державним секретарем з питань міжнародного співробітництва та гуманітарних питань уряду Угорщини Адамом Горватом.

422 просмотра. Обговорити (0)

У Іршаві стартував проект«Через енергію надихаємо майбутні покоління».

Актуальність проблеми енергозбереження в освітніх установах малих міст України була висвітлена на стартовій конференції Проекту «Через енергію надихаємо майбутні покоління», що відбулась 12 лютого у Іршаві.

456 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті розпочався ще один міжнародний проект з енергозбереження.

501 просмотр. Обговорити (0)

У продовження виконання проекту «Школи крокують до енергозбереження», після проведення уроків з учнями Середнянської, Коритнянської та Есенської шкіл, ГО ФОРЗА запропонувала учням та вчителям самостійно організувати загальношкільні заходи, спрямовані на покращення енергоефективності шкіл і зміну поведінки щодо питань використання енергії та ресурсів.

2963 просмотра. Обговорити (0)

У квітні в школах Ужгородського району завршилися уроки з енергозбереження. Заходи відбувалися також упродовж березня у рамках проекту «Школи крокують до енергозбереження» для учнів Есенської, Коритнянської та Середнянської шкіл.

750 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в Державній екологічній інспекції в Закарпатській області, 10-11 лютого 2010 року в Ужгороді в Катехетичному духовному центрі Ужгородського монастиря сестер ордену Згромадження Ісуса відбувся міжнародний семінар на тему "Енергоефективність та екологічно прийнятне енергозабезпечення з позицій християнської відповідальності за Творіння".

1212 просмотров. Обговорити (0)

На щорічному Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування серед переможців - три закарпатські територіальні громади.

2844 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті відібрано шість інфраструктурних інвестиційних проектів вартістю понад 10 млн. грн.
для навчання команд за стандартами міжнародних фінансових інституцій.

1155 просмотров. Обговорити (0)

КРУ в Закарпатській області проводить ревізію коштів, виділених на заходи з енергозбереження. Результати свідчать, що кошти субвенції виділялися без будь-якого економічного обґрунтування, тому й витрачені неефективно

2738 просмотров. Обговорити (0)

Мукачівський район Закарпаття має багатий досвід щодо запровадження сучасних енергозберігаючих технологій та використання альтернативних джерел енергії.

185 просмотров. Обговорити (0)

В Україні, незважаючи на численні рішення високих чиновників щодо
енергозбереження, так і немає системного характеру запровадження
альтернативних видів опалення. Черговий уряд заново винаходить велосипед і
пише, але тільки пише, а не втілює нову програму реформування ЖКГ.

815 просмотров. Обговорити (0)