ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Листівки

Малий Уж сховали від ужгородців у 30-х роках минулого століття. Невелика притока була туристичною принадою Ужгорода, але завадила містобудівним планам чехословацької влади. Відтак сьогодні Малий Уж досі "живий" лише на старих фото.

2283 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Найдревніша і найцінніша історико-архітектурна будова Ужгорода століттями височіє над містом, і бачила чимало перетворень усього Закарпаття. Пропонуємо вам мандрівку до замку крізь роки, а разом з тим і його історію.

670 просмотров. Обговорити (0)

Патріотичну акцію «Листівка на фронт» провели у Великому Березному. Працівники районного будинку культури під керівництвом завідувача центру дітей з обмеженими можливостями Яриною Кич організували захід, під час якого вихованці центру виготовили листівки, котрі передали закарпатським військовим на Схід.

422 просмотра. Обговорити (0)

Листівки призначені закарпатським угорцям, які перебувають у складі 128-ої Мукачівської гірсько-піхотної бригади і боронять Дебальцево.

1024 просмотра. Обговорити (0)

У зв’язку з цим прес-служба Мукачівського міськвиконкому поширила заяву наступного змісту:

790 просмотров. Обговорити (0)

В ужгородському видавництві «Ґражда» вийшов друком комплект з 16 листівок (настінні дидактичні картини) класика закарпатського живопису Йосипа Бокшая.

3046 просмотров. Обговорити (0)