ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

товар

В Україні підробляють близько 50% продуктів харчування та понад 80% спиртних напоїв.

Найбільший ризик придбати неякісний товар у роздрібних точках торгівлі, дрібних магазинах, на ринках та в кіосках.
У таких місцях торгівлі близько 80% товару не відповідають стандартам якості.
Справа стосується не тільки підробки сировини, а й недотримання правил зберігання якісних продуктів.

489 просмотров. Обговорити (0)

У гірському м.Рахів з магазинів зникло кілька камер відеоспостереження, поліція опрацювала записи реєстраторів у тих частинах міста, де сталися крадіжки та встановила причетних до вчинення злочинів. Правоохоронці з’ясували, що, крім камер, підозрювані крали товари з холодильників, які стояли на вулиці біля магазинів.

149 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У лютому 2017 року Закарпатською митницею ДФС з використанням процедури електронного декларування здійснено оформлення 98,9% митних декларацій. Цей показник сталий упродовж поточного року та збільшився на 5% у порівнянні із лютим минулого року.

169 просмотров. Обговорити (0)

Цього тижня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на воду та водовідведення для підприємств. Із лютого ці послуги подорожчають із 9 до 15%.

205 просмотров. Обговорити (0)

Поряд з уже звичними бідами, на зразок пожеж і потопів, практично в будь-якій країні, а тим більше в Україні, існує ще одна одвічна напасть - діряве законодавство, яке з легкістю зводить нанівець всі позитивні починання та ініціативи.

235 просмотров. Обговорити (0)

Житель Виноградівщини вирішив закупити мандарини через відомий Інтернет-сайт, але потрапив у шахрайську пастку.

222 просмотра. Обговорити (0)

...Мукачево. Неділя. П’ята година ранку. Місто ще спить. Та на торговому майдані перехресть вулиць Івана Франка – Писарєва відчувається пожвавлення.

285 просмотров. Обговорити (0)

За інформацією Закарпатської митниці ДФС, протягом 9 місяців 2016 року в області зріс зовнішньоторговельний обіг на 30,7 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 47,5 млрд грн.

191 просмотр. Обговорити (0)

Вчера во время дневного патрулирования ужгородские патрульные обнаружили грузовой "DAF" с полуприцепом, с которого разгружали товар иностранного происхождения.

411 просмотров. Обсудить (0)

После задержания на взятке главного государственного инспектора-кинолога на таможенном пункте пропуска “Тиса” сотрудники Межведомственного целевого центра по предотвращению и выявлению нарушений законодательства по вопросам государственного таможенного дела проводят проверку указанного пункта.

2653 просмотра. Обсудить (0)

Протягом восьми місяців 2016 року у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС суб’єкти зовнішньоекономічній діяльності здійснили експортно-імпортних операції на суму понад 1 млрд 764 млн дол. США. Товарообіг вантажів, здійснений бізнесменами через митні кордони Закарпаття, склав 1 553 тис. тонн.

220 просмотров. Обговорити (0)

Близько 5 тонн товару китайського виробництва були
ввезені незаконно на митну територію України, на які були відсутні будь-які
документи, що свідчили б про їх походження та відправлення.

394 просмотра. Обговорити (0)

Около 5 тонн товара китайского производства были незаконно ввезено на таможенную территорию Украины, на который отсутствовали любые документы, которые свидетельствовали бы об их происхождении и отправлении.

926 просмотров. Обсудить (0)

Єврореволюція, євроінтеграція, євро… Ці слова стали чарівними для більшості українців.

514 просмотров. Обговорити (0)

Для спрощення процедури видачі сертифікатів EUR.1, у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС визначено 5 митних постів та відділів (секторів) митного оформлення, що є місцями видачі сертифікатів, які максимально наближені до потенційних експортерів/виробників.

621 просмотр. Обговорити (0)
В российском Екатеринбурге создают видимость благополучия. Так, в торговом центре одного из крупнейших городов России, пустые бутики закрыли баннерами с рисунками товаров.
569 просмотров. Обсудить (4)

Нахамив охоронець, неякісний товар, випадково знищили ще не куплений товар? Що робити у таких ситуаціях? Журналісти підготували пам'ятку про ваші права як споживача.

282 просмотра. Обговорити (0)

Скільки закарпатець може перевозити через кордон грошей, продуктів та інших товарів.

716 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до вимог частини 1 статті 374 Митного кодексу «Умови ввезення (пересилання) громадянами товарів на митну територію України», встановлено: товари (за винятком підакцизних), вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України, не підлягають письмовому декларуванню та не є об'єктами оподаткування митними платежами.

927 просмотров. Обговорити (0)

У 2014 році від реалізації конфіскованого Закарпатською митницею майна до Державного бюджету перераховано маже 1 млн грн, а з початку 2015 року – 235 тис. грн.

631 просмотр. Обговорити (0)

Товари, які відповідають критеріям повністю вироблених, достатньо перероблених чи ввезені на митну територію України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України, вважаються товарами походженням з України та вільно переміщуються на іншу територію України без застосування будь-якого мита.

375 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатье налоговики обнаружили подпольный склад с носками и детскими колготками, - всего на более трех миллионов гривен.

2424 просмотра. Обсудить (6)

Польша намерена улучшить торговлю с Украиной благодаря созданию большого торгового центра в польском городе Корчова, сразу же возле польско-украинской границы. Этот ТЦ будет находится как раз возле последнего участка проектируемой автострады А4.

2257 просмотров. Обсудить (0)

Двух иностранок с маленьким мальчиком на руках задержали на украинском-польской границе. Гражданки Бельгии и Польши пытались выдать его за двухлетнюю девочку. Полька призналась, что согласилась перевезти ребенка через границу за 3 тысячи евро.

115 просмотров. Обсудить (0)

Как сообщили корреспонденту UA-Reporter.com в пресс-службе Гостаможслужбы Украины, сотрудники Ужгородской таможни выявили два случая нарушения таможенных правил, когда для таможенного оформления подавались документы, содержащие ложные данные о товаре: его наименовании, таможенной стоимости и стране происхождения.

932 просмотра. Обсудить (0)

Закарпатье издавна было своеобразным мостом между Востоком и Западом. Несмотря завораживающе естественную красоту, отзывчивых и доброжелательных жителей, наш край имеет уникальное географическое положение, ведь одновременно граничит с четырьмя странами: Венгрией, Румынией, Польшей и Словакией.

1135 просмотров. Обсудить (0)

Закарпаття з давніх-давен було своєрідним містком між Сходом і Заходом. Попри заворожуючу природну красу, чуйних та доброзичливих жителів, наш край має унікальне геополітичне та географічне положення, адже одночасно межує з чотирма країнами: Угорщиною, Румунією, Польщею та Словаччиною. До прикладу, лише в одному з семи районів зони діяльності Виноградівської митниці – Виноградівському одночасно є кордон з двома країнами – Угорщиною та Румунією.

1779 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі Держмитслужби України, на українсько-угорському кордоні вкотре зафіксований факт переміщення товарів за документами, що містять неправдиві дані.

1125 просмотров. Обговорити (0)