ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ліси

Керівництво держави просять не приймати концесію у нинішньому вигляді

219 просмотров. Обговорити (0)

Правовий статус та повноваження державної лісової охорони (ДЛО) передбачені статтями 89-92 ЛКУ та Положенням про державну лісову охорону, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів №976 від 16.09.2009 р.

166 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Останнім часом в лісах Воловецького району місцеві жителі стали помічати зубра.

395 просмотров. Обговорити (1)
На території Виготського лісгоспу, що на Прикарпатті, живуть бізони, благородні олені й муфлони, які потрапили сюди нелегально.
152 просмотра. Обговорити (0)

Протягом 2016 року у лісогосподарських підприємствах, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, були відтворені ліси на площі 52,6 тис. га, що перевищує площу суцільних зрубів* (50,1 тис. га) майже на 5%.

302 просмотра. Обговорити (0)
Ще в 50-х роках минулого століття лісівники Закарпаття брали в тимчасове користування ерозійні та малопродуктивні землі...
395 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА обурений тим, що депутат Тарас Кутовий поширив недостовірну інформацію про вирубку лісів у нашому краї. Каже, він повинен особисто попросити вибачення за свої слова.

336 просмотров. Обговорити (0)

Загальновідомо, що ліси Закарпатської області піддаються високим антропогенним навантаженням і вимагають постійної уваги з боку не тільки лісівників, а й громадськості.

333 просмотра. Обговорити (0)
На Закарпатті існує єдиний в Україні замок, який точно відтворює астрономічний календар. А поруч ще один палац, який зберігає дві історії кохання.
321 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні під час представлення прокурора Закарпатської області Юрій Луценко назвав ситуацію із закарпатськими лісами “екоцидом”.

283 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській області проведено щорічну важливу справу - таксацію (облік) дикої фауни у всіх мисливських господарствах.

514 просмотров. Обговорити (0)
"Ми оголошуємо війну лісовим браконьєрам і закликаємо повідомляти нам про факти незаконної вирубки Карпатського лісу". на своїй сторінці у фейсбук написали представники партії "ВОЛЯ-Прикарпаття".
411 просмотров. Обговорити (0)

З метою посилення охорони лісів від пожеж на Закарпатті запроваджено особливий протипожежний режим.

491 просмотр. Обговорити (0)

Останнім часом в ЗМІ активно розкручується “лісова тема”. Щодня на сайтах, в газета, в соцмережах з’являється інформація про масові рубки, про тваринок, які втратили домівку, і так далі… Але, як пишуть ЗМІ, ліс вирубували і раніше, то чому не було такого масового психозу навколо вирубок?

356 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 4 травня, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга зустрівся з активістами та журналістими Ларисою Ступак та Іваном Данацко.

356 просмотров. Обговорити (0)

Те, про що неодноразово попереджала газета «Час», сталося увечері 5 квітня 2016 року. Пролилася перша кров. Причиною стала вирубка лісу.

466 просмотров. Обговорити (0)

В Закарпатській області, на сьогодні охорону лісів від пожеж забезпечують 1627 працівників особливого складу, які перебувають на цілодобовому чергуванні.

345 просмотров. Обговорити (0)

Такі висновки можна зробити, глянувши на фотопідбірку українських мандрівників: з кожним роком гірські схили лисіють

340 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 11-го жовтня, в закарпатських лісах військово-патріотична організація “Карпатська Січ” та “ЦК Азов-Закарпаття” провели до 73-ї річниці створення УПА черговий військовий вишкіл.

413 просмотров. Обговорити (0)

Вздовж державного кордону на теритрії України визначена буферна зона, в межах якої буде реалізована програма боротьби зі сказом, у співпраці між Україною та республікою Польща.

298 просмотров. Обговорити (0)
Спеціалісти Держекоінспекції у Закарпатській області провели перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства.
823 просмотра. Обговорити (0)

Ліміти встановленні для забезпечення відновлення популяції.

495 просмотров. Обговорити (0)

Все частіше у осерді гір краяни залишають за собою «сліди на землі», або «сміттєві» автографи. Відпочиваючи у затишних куточках Карпат, нерідко наші земляки не прибирають за собою «продуктів життєдіяльності»…

507 просмотров. Обговорити (0)

23 сесія облради підтримала депутатський запит Миколи Рішка щодо заборони безконтрольного руху транспортних засобів лісовими угіддями області та вирішила направити його на розгляд обласної державної адміністрації.

505 просмотров. Обговорити (0)

Вже кілька років Міжнародна зоозахисна організація FOUR PAWS («Чотири лапи») співпрацює з українською владою для того, щоб зупинити цькування бурих ведмедів.

645 просмотров. Обговорити (0)