ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Наркомани

Працівники Ужгородського відділу поліції провели обшук помешкання 47-річного місцевого жителя та його подруги. Пара підозрюється у наркозлочинах.

155 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському міськрайонному суді на розгляді знаходиться кримінальна справа щодо трьох членів злочинного угрупування, які займалися незаконним обігом наркотиків на території міста Ужгород.

242 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Патрульні зупинили авто на проспекті Свободи за неувімкнений поворотник, але при спілкуванні відразу запримітили, що водій та пасажири перебувають у стані наркотичного сп'яніння.

331 просмотр. Обговорити (0)
Ще 18 січня в Києві на вулиці Декабристів (Дарницький район) знайшли тіло жінки з розбитою головою.
303 просмотра. Обговорити (0)

Ми продовжуємо знайомити читачів з кінострічками, які в різні роки знімали в Ужгороді.

335 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 14 серпня, на контрольному посту на околиці села Ділове прикордонники Мукачівського загону спільно з представниками Національної поліції затримали автомобіль марки «БМВ».

304 просмотра. Обговорити (0)
Вчора ввечері, близько ужгородської АЗС "WOG" на вулиці 8 березня працівники патрульної поліції затримали 4 осіб за підозрою у вживанні наркотичних речовин.
314 просмотров. Обговорити (0)
Колись охайна музична школа на вулиці Добрянського, перетворилася на правжнє пристанище для злочинців.
371 просмотр. Обговорити (0)

«Попри те, що Закарпаття залишається доволі благополучним регіоном України за показником вживання наркотиків, ми, завдяки близькості до Європи, залишаємося транзитною областю, через яку наркоотрута йде з Європи на схід нашої держави», – повідомили в прес-службі Закарпаського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

317 просмотров. Обговорити (0)
Мова йде про фармацевтичних наркоманів, які отримують кайф від споживання лікарських препаратів у великих кількостях. Найпопулярнішим і найдоступнішим наркотиком є таблетки від кашлю кодтерпин. Вони не дорогі, а кілька пігулок вже створюють одурманюючий ефект.
1363 просмотра. Обговорити (0)

Як свідчить досвід, у дворах будинків на дитячих майданчиках, де вдень бавляться в пісочку діти, вечорами та вночі нерідко збираються любителі «кайфу».

638 просмотров. Обговорити (0)

Проблема наркоманії як соціальне лихо більше характерна для східних та центральних областей України. Проте і на Закарпатті ця біда з кожним роком набирає обертів. І що найстрашніше, наркоманія дедалі молодшає...

1590 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в ГУ МВС Закарпатської області, злодії крадуть не тільки мобільники, а також велосипеди, телефонні кабелі і навіть декоративнi саджанцi. Хватає міліції роботи і з наркоманами та озброєними закарпатцями...

1100 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті правоохоронці систематично проводять профілактичні заходи, спрямовані на викриття розповсюдників наркотиків: працюють із так званими важкими підлітками, допомагають у справі реабілітації й лікування хворих на наркоманію тощо.

1390 просмотров. Обговорити (0)

Скільки вже мовлено-перемовлено про наркоманію, однак ця проблема не втрачає своєї гостроти й актуальності. У наркотенетах дедалі частіше опиняються не тільки безробітна молодь чи представники «блатного» світу, а й студенти вищих навчальних закладів.

1038 просмотров. Обговорити (0)

Це 10,4 на 10 тис. населення, при середньобласному показникові 1,8 на 10 тис. населення. В Ужгороді під диспансерним наглядом перебувають 120 осіб з наркозалежністю, з них споживачі ін’єкційних наркотиків – 68 осіб, з яких 43 людей від 15 до 35 років.

1237 просмотров. Обговорити (0)

Такі висновки містяться в представленій у четвер у Брюсселі щорічній доповіді ЄС.

1411 просмотров. Обговорити (0)