ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

законопроект

Законопроект от президента Петра Порошенко о двойном гражданстве может взбунтовать и отделить Закарпатье, где большой процент населения имеют по два паспорта.

11895 просмотров. Обсудить (2)
Вчера, 13 марта, президент Порошенко внес в Верховную Раду Украины законопроект №6175 относительно решения вопроса с двойным гражданством. И этот законопроект признан, как неотложный, то есть, должен быть рассмотрен в кратчайшие сроки.
41232 просмотра. Обсудить (34)
Загрузка...

Парламентарії взялися за безпеку пішоходів. Сьогодні у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає зменшення максимально дозволеної швидкості.

Зараз межа перевищення становить 20 км/год. Автори документа хочуть знизити її до 10 км/год, пише Avtoblog.

А в місті депутати пропонують взагалі зменшити максимально допустиму швидкість пересування для автомобілів із 60 до 50 км/год.

454 просмотра. Обговорити (0)

Анонсоване повернення технічного огляду автомобілів в Україні відкладається у зв'язку з необхідністю доопрацювання відповідного законопроекту.

Як повідомляє automotoclub.info, всі необхідні поправки в нього мають бути внесені до 20 травня цього року.

110 просмотров. Обговорити (0)

Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні будуть монетизовані субсидії.
Це написав прес-секретар Святослав Цеголко в Twitter під час робочого візиту Президента на Івано-Франківщину.

Субсидії будуть монетизовані.

– процитував Цеголко слова Порошенка.

225 просмотров. Обговорити (0)

Чиновники Київської міськадміністрації стверджують, що собівартість проїзду в столичному метрополітені складає більше 6 грн. за одну поїздку. Як повідомляє посиланням на «Українські новини», про це повідомив очільник департаменту транспортної інфраструктури Сергій Мазейль.

151 просмотр. Обговорити (0)

В Україні різко збільшилася кількість грабежів, крадіжок і розбійних нападів, і від цих злочинів найбільше страждають пересічні українці - середній клас і пенсіонери, тому кримінальну відповідальність потрібно посилювати. Про це Олег Ляшко пише на своїй сторінці в Фейсбуці.

219 просмотров. Обговорити (0)

В украинском парламенте зарегистрировали четыре законопроекта об иномарках, которые предлагают увеличить срок пребывания автомобилей с иностранными номерами от 30 дней до года.

1178 просмотров. Обсудить (1)

Кабінет міністрів України намагається створити чергову "годівницю" для чиновників і зібрати з мешканців багатоповерхівок по 100 грн. за сертифікати енергоефективності.

Народний депутат Антон Кісі вважає, що уряд повинен відкликати законопроект "Про енергетичну ефективність будівель", який передбачає виготовлення сертифікатів енергоефективності багатоповерхівок за рахунок людей.

186 просмотров. Обговорити (0)

В Україні змінять норми перевищення швидкості для водіїв. Відповідний законопроект найближчим часом розглядатимуть у Верховній Раді.

Згідно документу, граничні норми дозволеної швидкості зменшуються до 10 км / год , хоча раніше цей показник складав 20 км / год . На міських дорогах також запровадять нові допустимі перевищення - 50 замість 60 км /год.

517 просмотров. Обговорити (0)
После нескольких громких акций протеста на границе - все заинтересованные стороны: и фискалы, и депутаты, и "пересечники" - приблизились, похоже - к компромиссному решению. Платишь деньги и целый год не озираешься по сторонам.
3927 просмотров. Обсудить (0)

Незаконна акція з блокування українсько-словацького кордону має бути припинена, а проїзд автомобілів через контрольно-пропускний пункт «Ужгород» звільнений.

201 просмотр. Обговорити (1)

Закарпатский нардеп Роберт Горват совместно с львовскими и волынскими коллегами готовит новый законопроект, который будет предусматривать частичную "амнистию" для владельцев авто на иностранных номерах. Об этом он рассказал на пресс-конференции в Ужгородском пресс-клубе.

2367 просмотров. Обсудить (1)

Рабочая группа на базе комитета по вопросам государственного строительства, региональной политики и местного самоуправления должна исправить недостатки закона «О государственной службе».

563 просмотра. Обсудить (1)

Совет исламской идеологии Пакистана предложил собственный законопроект о защите женщин, в котором рекомендуется «слегка бить жену», если она выказывает мужу открытое неповиновение.

333 просмотра. Обсудить (0)

Проект закона H. R. 5094 “О поддержке стабильности и демократии в Украине”, представленный 29 апреля в Палате представителей конгрессменом Элиотом Енгелем, содержит ряд конкретных ограничений и обязательств внутри США на законодательном уровне.

779 просмотров. Обсудить (31)

Сегодня на Комитете ВР по иностранным делам представлял свой законопроект, который касается беспошлинного ввоза на территорию Украины подержанных автомобилей из стран Европы, сообщил в Фейсбук народный депутат Виктор Балога.

1661 просмотр. Обсудить (0)
Нардеп Владимир Парасюк подал в Раду законопроект, который позволит Украинский долгое время пользоваться авто с иностранной регистрацией на территории Украины.
609 просмотров. Обсудить (2)

Несмотря на принятие в первом чтении закона о снижении акцизов на б/у автомобили, он не может вступить в силу ранее 1 января 2017 года.

450 просмотров. Обсудить (6)

Закарпатська облдержадміністрація неодноразово піднімала питання про необхідність здешевлення імпорту вживаних автомобілів.

405 просмотров. Обговорити (0)

12 апреля Верховная Рада Украины в первом чтении проголосовала за законопроект об уменьшении налогов при оформлении купленных за рубежом подержанных автомобилей. Если законопроект пройдет в целом, стоимость растаможки автомобилей снизится.

2033 просмотра. Обсудить (0)

Протягом останніх днів чимало автомобілістів звертаються до ініціативної групи з урегулювання штучно створених проблем для користування “іноземними” автами з питанням, що мовляв, нічого не змінилося, законопроект провалили і тому подібними “все пропало”.

894 просмотра. Обговорити (0)
Сегодня, 17 марта, в ходе утреннего заседания Верховной Рады во время обсуждения законопроекта о спецконфискации между нардепами возникла потасовка. Во время ссоры один из депутатов толкнул Пашинского.
386 просмотров. Обсудить (0)

Народный депутат Украины Виктор Балога порушил давнюю проблему "пересечек" вынесением на рассмотрение Верховной Рады законопроект, который бы урегулировал использование автомобилей с иностранными номерами на территории Украины.

2353 просмотра. Обсудить (12)

В Верховную Раду подан законопроект, согласно которому каждый украинец будет сообщать налоговой о своих расходах.

695 просмотров. Обсудить (0)

В суботу, 12 березня, робоча група, створена головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем, завершила розробку законопроекту, згідно з яким термін перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією збільшується з нинішніх 5 днів до одного року.

975 просмотров. Обговорити (0)

Созданный рабочей группой законопроект о так называемой «пересечке» в ближайшие дни будет доставлен в Верховную Раду Украины, – сообщает официальный сайт политика.

779 просмотров. Обсудить (4)

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект о введении административной ответственности за использование средств мобильной связи при переходе через проезжую часть.

332 просмотра. Обсудить (0)
У Кабміні вже лежить новий законопроект, який має вирішити проблему валютних позичальників. Про це розповіли в Незалежній асоціації банків України.
402 просмотра. Обговорити (0)