ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

законопроект

Комитет Верховной Рады по вопросам налоговой и таможенной политики рассмотрел законопроект депутата Максима Бурбака, предлагающий установить обложить нерастаможенные автомобили сбором в размере 2 евро в день.

864 просмотра. Обсудить (4)
Загрузка...

Документ, покликаний вирішити проблему монополізму в комунальному господарстві та запустити ринкові відносини, може ще більше поглибити ці проблеми.
В Україні ринок житлово-комунальних послуг — суцільна монополія: починаючи від постачальників електроенергії, тепла та води і закінчуючи комунальними ЖЕКами та приватними управляючими компаніями, передає Domik.ua.

192 просмотра. Обговорити (0)

Законопроект про запровадження накопичувальної пенсійної системи передбачає можливість передачі пенсії у спадок дітям.
Про це віце-прем'єр-міністр України з соціальний питань Павло Розенко.

599 просмотров. Обговорити (0)

Заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко і ще 11 нардепів пропонують ввести в Україні відповідальність за викрадення людини для примусового одруження. Про це сказано в законопроекті №6243.
Документ пропонує внести в 149 статтю Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) такі зміни:

240 просмотров. Обговорити (0)

Законопроект от президента Петра Порошенко о двойном гражданстве может взбунтовать и отделить Закарпатье, где большой процент населения имеют по два паспорта.

12461 просмотр. Обсудить (2)
Вчера, 13 марта, президент Порошенко внес в Верховную Раду Украины законопроект №6175 относительно решения вопроса с двойным гражданством. И этот законопроект признан, как неотложный, то есть, должен быть рассмотрен в кратчайшие сроки.
42957 просмотров. Обсудить (34)

Парламентарії взялися за безпеку пішоходів. Сьогодні у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає зменшення максимально дозволеної швидкості.

Зараз межа перевищення становить 20 км/год. Автори документа хочуть знизити її до 10 км/год, пише Avtoblog.

А в місті депутати пропонують взагалі зменшити максимально допустиму швидкість пересування для автомобілів із 60 до 50 км/год.

490 просмотров. Обговорити (0)

Анонсоване повернення технічного огляду автомобілів в Україні відкладається у зв'язку з необхідністю доопрацювання відповідного законопроекту.

Як повідомляє automotoclub.info, всі необхідні поправки в нього мають бути внесені до 20 травня цього року.

132 просмотра. Обговорити (0)

Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні будуть монетизовані субсидії.
Це написав прес-секретар Святослав Цеголко в Twitter під час робочого візиту Президента на Івано-Франківщину.

Субсидії будуть монетизовані.

– процитував Цеголко слова Порошенка.

251 просмотр. Обговорити (0)

Чиновники Київської міськадміністрації стверджують, що собівартість проїзду в столичному метрополітені складає більше 6 грн. за одну поїздку. Як повідомляє посиланням на «Українські новини», про це повідомив очільник департаменту транспортної інфраструктури Сергій Мазейль.

172 просмотра. Обговорити (0)

В Україні різко збільшилася кількість грабежів, крадіжок і розбійних нападів, і від цих злочинів найбільше страждають пересічні українці - середній клас і пенсіонери, тому кримінальну відповідальність потрібно посилювати. Про це Олег Ляшко пише на своїй сторінці в Фейсбуці.

244 просмотра. Обговорити (0)

В украинском парламенте зарегистрировали четыре законопроекта об иномарках, которые предлагают увеличить срок пребывания автомобилей с иностранными номерами от 30 дней до года.

1228 просмотров. Обсудить (1)

Кабінет міністрів України намагається створити чергову "годівницю" для чиновників і зібрати з мешканців багатоповерхівок по 100 грн. за сертифікати енергоефективності.

Народний депутат Антон Кісі вважає, що уряд повинен відкликати законопроект "Про енергетичну ефективність будівель", який передбачає виготовлення сертифікатів енергоефективності багатоповерхівок за рахунок людей.

207 просмотров. Обговорити (0)

В Україні змінять норми перевищення швидкості для водіїв. Відповідний законопроект найближчим часом розглядатимуть у Верховній Раді.

Згідно документу, граничні норми дозволеної швидкості зменшуються до 10 км / год , хоча раніше цей показник складав 20 км / год . На міських дорогах також запровадять нові допустимі перевищення - 50 замість 60 км /год.

537 просмотров. Обговорити (0)
После нескольких громких акций протеста на границе - все заинтересованные стороны: и фискалы, и депутаты, и "пересечники" - приблизились, похоже - к компромиссному решению. Платишь деньги и целый год не озираешься по сторонам.
4019 просмотров. Обсудить (0)

Незаконна акція з блокування українсько-словацького кордону має бути припинена, а проїзд автомобілів через контрольно-пропускний пункт «Ужгород» звільнений.

226 просмотров. Обговорити (1)

Закарпатский нардеп Роберт Горват совместно с львовскими и волынскими коллегами готовит новый законопроект, который будет предусматривать частичную "амнистию" для владельцев авто на иностранных номерах. Об этом он рассказал на пресс-конференции в Ужгородском пресс-клубе.

2422 просмотра. Обсудить (1)

Рабочая группа на базе комитета по вопросам государственного строительства, региональной политики и местного самоуправления должна исправить недостатки закона «О государственной службе».

586 просмотров. Обсудить (1)

Совет исламской идеологии Пакистана предложил собственный законопроект о защите женщин, в котором рекомендуется «слегка бить жену», если она выказывает мужу открытое неповиновение.

345 просмотров. Обсудить (0)

Проект закона H. R. 5094 “О поддержке стабильности и демократии в Украине”, представленный 29 апреля в Палате представителей конгрессменом Элиотом Енгелем, содержит ряд конкретных ограничений и обязательств внутри США на законодательном уровне.

838 просмотров. Обсудить (31)

Сегодня на Комитете ВР по иностранным делам представлял свой законопроект, который касается беспошлинного ввоза на территорию Украины подержанных автомобилей из стран Европы, сообщил в Фейсбук народный депутат Виктор Балога.

1699 просмотров. Обсудить (0)
Нардеп Владимир Парасюк подал в Раду законопроект, который позволит Украинский долгое время пользоваться авто с иностранной регистрацией на территории Украины.
655 просмотров. Обсудить (2)

Несмотря на принятие в первом чтении закона о снижении акцизов на б/у автомобили, он не может вступить в силу ранее 1 января 2017 года.

476 просмотров. Обсудить (6)

Закарпатська облдержадміністрація неодноразово піднімала питання про необхідність здешевлення імпорту вживаних автомобілів.

420 просмотров. Обговорити (0)

12 апреля Верховная Рада Украины в первом чтении проголосовала за законопроект об уменьшении налогов при оформлении купленных за рубежом подержанных автомобилей. Если законопроект пройдет в целом, стоимость растаможки автомобилей снизится.

2092 просмотра. Обсудить (0)

Протягом останніх днів чимало автомобілістів звертаються до ініціативної групи з урегулювання штучно створених проблем для користування “іноземними” автами з питанням, що мовляв, нічого не змінилося, законопроект провалили і тому подібними “все пропало”.

1156 просмотров. Обговорити (0)
Сегодня, 17 марта, в ходе утреннего заседания Верховной Рады во время обсуждения законопроекта о спецконфискации между нардепами возникла потасовка. Во время ссоры один из депутатов толкнул Пашинского.
407 просмотров. Обсудить (0)