ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

фестиваль

Свідченням до такого твердження, винесеного в заголовок, став об’ємний виступ дивовижної вокальної зірки крайового небосхилу, лауреата Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» 2013 року в жанрі популярної музики на червневому фестивалі «Porto Franko Festival — 2017».

209 просмотров. Обговорити (1)

Вчера, 25 июня, в селе Лисичево на Иршавщине прошел фестиваль кузнечного искусства «Гамора». Уникальное мероприятие уже традиционно состоялся на территории единственной в Украине действующей водяной кузницы XVIII века.

352 просмотра. Обсудить (0)
Загрузка...

Дорн чекає на російський фестиваль більше, ніж Дня народження

97 просмотров. Обговорити (0)

24-25 июня в селе Лисичево (Иршавский район), на территории уникальной водяной кузницы-музея, состоится ежегодный фестиваль кузнечного искусства и народных промыслов «Гамора».

329 просмотров. Обсудить (0)

У вересні на Закарпатті пройде унікальний фестиваль безпілотників: Ужгород на два дні перетвориться на місто дронів.

188 просмотров. Обговорити (0)

10 червня у селі Тополя Словацької Республіки відбувся регіональний фестиваль народного мистецтва, на якому Закарпаття представляли народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівники Віктор та Олександр Шостаки, балетмейстер Роза Мацак) та фольклорний колектив «Цімборки» Перечинського районного будинку культури (керівник Ганна Мучичка).

164 просмотра. Обговорити (0)

Дівчатка привезли головні нагороди із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Міні світ краси України 2017”

205 просмотров. Обговорити (0)

В субботу высокогорное село Колочава в Межгорье принимало многочисленных гостей на фестивале риплянки (местное блюдо из картофеля и кукурузной муки).

558 просмотров. Обсудить (0)

Фестиваль «Город счастливых детей» в самом разгаре. На праздник собрались в парке "Под замком" не только маленькие, но и взрослые ужгородцы, ведь здесь найдется немало интересного для посетителей разной возрастной категории.

763 просмотра. Обсудить (1)
Якби вам було 5, 12 або навіть 15, то чого б ви найбільше хотіли? Пройти цікавезний квест та позмагатися у званні най-най? Намалювати гігантську картину? Навчитися конструювати роботів? Чи, може, сфотографуватися із триметровим пітоном?
196 просмотров. Обговорити (0)

3 червня 2017 року одночасно у дев’яти обласних центрах України відбувся фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Ця подія об’єднала Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя.

117 просмотров. Обговорити (0)

Межгорье приглашает на риплянку, а Виноградовщина - на черешни.

430 просмотров. Обсудить (0)

10-11 июня 2017 года в 12 часов на территории музейного комплекса «Старое село» в Колочаве пройдет ежегодный традиционный Фестиваль риплянки.

352 просмотра. Обсудить (0)

10 червня у парку Підзамковий відбудеться перший на Закарпатті «Батл аніматорів», повідомили у ГО «Щасливі діти».

155 просмотров. Обговорити (0)

В этом году фестиваль «Проводы отар на полонину», который состоялся в воскресенье в Межгорье, собрал огромное количество людей.

549 просмотров. Обсудить (0)
Грандіозний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош», який триває у замку Сент-Міклош смт Чинадійово, зібрав кращих майстрів історичної реконструкції з кількох країн Європи, повідомляє zakarpatpost.net.
136 просмотров. Обговорити (0)

Вчера, 27 мая, в с.Чинадийово Мукачевского района Закарпатской области стартовал VI фестиваль средневековой культуры "Серебряный Татош". Действо с участием более сотни участников и более тысячи зрителей развернулось в замке Сент-Миклош XIV века и вокруг него.

539 просмотров. Обсудить (0)

Цьогоріч у вересні в Мукачеві відбудеться вже другий фестиваль «Варишське пиво».

151 просмотр. Обговорити (0)

26-27 мая в Ужгороде состоится Всеукраинский фестиваль, направленный на чествование героев борьбы украинского народа за независимость и территориальную целостность Украины", "Карпатская Украина".

669 просмотров. Обсудить (11)

В это воскресенье, 28 мая, в Межгорье состоится традиционный фольклорно-этнографический фестиваль «Проводы отар на полонину».

481 просмотр. Обсудить (1)

В Ужгородском пресс-клубе состоялась пресс-конференция организаторов фестиваля средневековой культуры "Серебряный Татош", который будет проходить 27-28 мая в замке Сент-Миклош, пгт. Чинадиево, Мукачевский район.

423 просмотра. Обсудить (0)

У селі Бистрий Марамуреського повіту Румунії 13 травня відбувся фестиваль весняних обрядів "Гуцульська міра". Організаторами виступили мерія села Бистрий та Марамуреська філія Союзу Українців Румунії (СУР).

152 просмотра. Обговорити (0)