ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Колонія

Загрузка...

Масова бійка в Шосткинській колонії №66 сталася через побитого впливового ув'язненого.

381 просмотр. Обговорити (0)

Деякі вихованці вели себе подібним чином до переведення

190 просмотров. Обговорити (0)

У будівлі, яка нині є лікарнею Тячева, колись розміщувалась чеська колонія. На цих світлинах зображена тодішня колонія, за часів потопу в Тячеві - 30-х роках.

328 просмотров. Обговорити (0)

"Вікіпедія" пише, що шваби – це німці, котрі розмовляють швабським, або південнонімецьким діалектом німецької мови. В Ужгороді же швабами колись називали усіх німців, не розбираючись, яким там діалектом вони розмовляли.

524 просмотра. Обговорити (0)
Колишні в'язні харківської колонії № 25 звернулися до Державної пенітенціарної служби України із вимогою покарати одного із керівників установи. За їхніми словами, можновладець усіляко знущався над покараними.
789 просмотров. Обговорити (0)

У виправній колонії Горлівки (Донецька область) збільшення норми виготовлення трун до 50 одиниць на добу. Про це в неділю, 13 грудня, повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

279 просмотров. Обговорити (0)
Віталій Поп помер у Білоріченській виховній колонії, що в Краснодарському краї Росії. Його і шістьох засуджених побили тюремні наглядачі.
624 просмотра. Обговорити (1)

Батьки отримали тіло українського підлітка Віталія Попа, по-звірячому вбитого на Кубані в Росії.
Про це розповів "Укрінформу" адвокат Олександр Попков.

501 просмотр. Обговорити (0)
...Виснажена першою Світовою – на італійському фронті війна забрала не одне чоловіче життя, Верховина поволі оживала. Відірвана від світу.
1016 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 14 листопада, у виправній колонії №50, що за сорок кілометрів від Львова, була нерядова подія. Серед високих похмурих мурів з колючим дротом і вежами, під суворим наглядом охоронців дві долі поєдналися в одну.

1078 просмотров. Обговорити (0)