ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

рай

Морський курортний сезон у самому розпалі, але українським Карпатам також є чим вразити відпочивальників.

209 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Відпочинок цьогоріч є досить неоднозначною темою: їхати чи ні, якщо їхати, то куди і за скільки. Тож до вашої уваги підбірка найкращих пляжів України, де можна весело і недорого набратися сил.

291 просмотр. Обговорити (0)

Мальовниче село Вільшинки, що на Перечинщині, розташоване в долонях гір, ніби впирається в небо.

385 просмотров. Обговорити (0)

Карпати ваблять до себе дивовижною красою будь-якої пори року. Але навесні тут усе цвіте і по-справжньому пахне раєм.

166 просмотров. Обговорити (0)

Хіпі-фестиваль "Шипіт" біля однойменного водоспаду в закарпатському Подобовці в 2016 році знову збере неформалів з 1 по 7 липня

454 просмотра. Обговорити (0)

Отец с сыном попали в автокатастрофу. Шестилетий Алекс пострадал от внутренней декапитации (отделение головы от тела). Отец чувствовал сильнейшее угрызение совести и вину, что убил собственного сына. Но мальчик не умер, а находился в коме.

11982 просмотра. Обсудить (1)

Здається, вже давно природа поринула у зимовий сон, а дерева залишатимуться «бездиханними» аж до весни. Але в Марії Попович із Хуста, незважаючи на те, що надворі січень, вдома саме починається сезон дозрівання урожаю і не будь-якого, а цитрусового…

517 просмотров. Обговорити (0)

Відчуваю себе Жабкою Мандрівницею. Чотири готелі змінено, стільки всього красивого побачено й цікавого почуто, їхала в дорогу з одною напівпустою валізою, лишаючи останній готель - валіза ледь застібнулась, і звідкись взялись ще два пакети.

724 просмотра. Обговорити (0)

Юрий Федака из села Кальник Мукачевского района Закарпатской области умирал и воскресал 68 раз. За время пребывания на том свете он успел рассмотреть рай, научился правильно относиться к жизни и чувствовать приход смерти.

2700 просмотров. Обсудить (0)

...На дзвінок у двері надвір виходить кремезної статури чоловік. На вигляд йому років 55, однак насправді господареві уже 72.

536 просмотров. Обговорити (0)

Немцам всегда было непросто попасть в рай – слишком они трудолюбивые и бережливые, а христианская вера с ее верблюдами и иголками этого не любит. Но с сегодняшнего дня этот процесс усложнится еще больше...

1512 просмотров. Обсудить (4)

Председательствующий в Европейском Союзе Кипр выступает за денонсацию соглашения об избежании двойного налогообложения, однако переговоры по этому вопросу затягиваются именно из-за украинской стороны.

1760 просмотров. Обсудить (1)
Ватиканский кардинал Хавьер Лосано Барраган (Javier Lozano Barragan) в среду, 2 декабря, заявил, что геи и транссексуалы "никогда не попадут в царство небесное".
1416 просмотров. Обсудить (0)