ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Центр зайнятості

Військовослужбовці Мукачівського загону спільно з начальником відділу окремого регіонального центру комплектування Західного регіонального управління по Закарпатській області, взяли участь у «Ярмарку вакансій», яка проходила на базі вищого професійного училища №3 міста Мукачево.

106 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Стати офіціантом замість бухгалтера, чи швачкою – замість юриста пропонують безробітним закарпатцям. Ринок праці диктує свої правила, під які підпадають далеко не всі професії. Тому все більше людей з вищою освітою але без роботи погоджуються на перепрофілізацію.
419 просмотров. Обговорити (0)

З 1 жовтня 2014 року по 19 листопада 2015 року послугами служби зайнятості Закарпатської області скористалася 441 така особа.

340 просмотров. Обговорити (0)

З початком нового навчального року фахівці Берегівського міськрайонного центру зайнятості продовжують проведення профорієнтаційної роботи зі школярами загальноосвітніх шкіл району.

377 просмотров. Обговорити (0)

15 вересня в Ужгородському районному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч з представниками Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На зустрічі обговорювалося питання інформування безробітних щодо безоплатної правової допомоги.

384 просмотра. Обговорити (0)
Шукають роботу 10 тисяч закарпатців. Такі дані оприлюднили в Закарпатському обласному центрі зайнятості.
503 просмотра. Обговорити (0)

Вже багато років поспіль, на весні, Ужгородський міський центр зайнятості проводить Ярмарок вакансій та професій. Cприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення - одне з головних завдань служби зайнятості. Пошук роботи і пошук працівників – це те, з чим стикається кожен з нас у своєму житті.

1039 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю». Участь у круглому столі взяли представники центру зайнятості, профільних управлінь, підприємств та організацій, які працевлаштовують осіб з інвалідністю.

408 просмотров. Обговорити (0)

20 листопада у Мукачівському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для ринкоутворюючих підприємств щодо запобігання необґрунтованим звільненням та забезпечення соціального захисту працівників, що підлягають звільненню. І хоча на семінарі були підприємства, які на сьогодні працюють більш-менш стабільно, де вивільнення працівників не планується, інформація, яка була надана спеціалістами центру зайнятості сподіваємось буде корисною.

348 просмотров. Обговорити (0)

з яких 2378 - приїхали з Донецької й Луганської областей та 236 – з Криму. Всі громадяни, що звернулися до регіонального штабу, забезпечені тимчасовим житлом.

745 просмотров. Обговорити (0)

У мальовничому селі Кленовець, що на Мукачівщині, в християнському центрі Мукачівського благодійного фонду «Скеля», гостинно приймають на тимчасове проживання громадян, які перемістилися з регіонів проведення антитерористичної операції. В основному це соціально-вразливі категорії населення: сім’ї з малолітніми дітьми, інваліди, особи літнього віку, які вкрай потребують допомоги та підтримки як з боку держави так і від оточуючих.

651 просмотр. Обговорити (0)

Просимо звернути увагу на керівників Закарпатського обласного та Ужгородського міського центрів зайнятості Просимо вас звернути увагу на корумпованих керівників даних центрів зайнятості, які вже дістали всіх – і працівників і відвідувачів!!!

914 просмотров. Обговорити (2)

18 грудня в Ужгородському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання працевлаштування на Закарпатті». У рамках «Наради соціальних партнерів» проходила і підсумкова за 2013 рік прес-конференція керівництва Ужгородського міського центру зайнятості та дотичних до питання працевлаштування організацій.

483 просмотра. Обговорити (0)

У середу, 18 грудня, об 11.00 в Ужгородському центрі зайнятості (вул..Новака, 45) відбудеться круглий стіл, головною темою якого стане «Актуальні питання працевлаштування на Закарпатті».

411 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура Закарпатської області, здійснивши перевірки, оприлюднила інформацію, що неповнолітні, які потребують працевлаштування з кожним роком все менше звертаються до служб зайнятості, оскільки вони не у повному обсязі задовольняють їх потреби щодо працевлаштування.

973 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com прес-секретар Закарпатської обласної прокуратури Вікторія Попович, правцівники прокуратури з”ясували, що служба зайнятості, практично, не працевлаштовує неповнолітніх, які цього потребують...

1120 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com в.о. заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Виноградівського районного центру зайнятості (Закарпатська область) Наталя Моісейко, 10 березня у центрі зайнятості було проведено семінар на тему: «Орієнтація на тимчасові та громадські роботи».

1230 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com директор Перечинського районного центру зайнятості Леся Чиняк, 2 березня на базі Перечинського районного центру зайнятості відбулася презентація професії «працівник міліції охорони» для безробітної молоді.

1117 просмотров. Обговорити (0)

У Новоселицькій ЗОШ І-ІІІ ст., що у Міжгірському районі Закарпатської області, відбулося засідання „круглого столу” на тему «Визначення шляхів тісної співпраці центру зайнятості та шкіл Міжгірського району щодо професійної орієнтації молоді». Фахівці Міжгірського районного центру зайнятості організували цей захід спільно з відділом освіти райдержадміністрації для освітян, а саме: практичних психологів та соціальних педагогів шкіл району, які відповідають за профорієнтаційну роботу.

2005 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com заступник директора Хустського міськрайонного центру зайнятості Володимир Гуц, у центрі вже стало доброю традицією проведення різноманітних профорієнтаційних заходів для випускників загальноосвітніх шкіл міста Хуста та Хустського району.

2278 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту директор Берегівського міськрайонного центру зайнятості (Закарпатська область) Степан Медвідь, випускники шкіл райцентру здійснили професіографічну екскурсію на швейне підприємство ТОВ "Укран Абітекс" .

1521 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com заступник директора Перечинського районного центру зайнятості (Закарпатська область) Неля Ліман, 19 лютого фахівці центру провели День відкритих дверей на базі професійного ліцею.

1528 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com директор Тячівського районного центру зайнятості Іван Ковач, у центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, гостями якого були випускники 9-х класів загальноосвітньої школи №2 міста Тячів Закарпатської області.

1808 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com директор Рахівського районного центру зайнятості Василь Веклюк, 11 лютого службу зайнятості відвідали учні Рахівської загальноосвітньої школи № 4.

916 просмотров. Обговорити (0)

18946.jpgЯк повідомив кореспонденту UA-Reporter.com директор Іршавського районного центру зайнятості Василь Парада, Іршавський район належить до найбільших в Закарпатті за чисельністю працездатного населення. Район є традиційно праценадлишковим. До цієї його особливості додаються ряд інших об’єктивних та суб’єктивних причин гостроти проблеми зайнятості та суттєвих труднощів у працевлаштуванні.

1006 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com директор Берегівського міськрайонного центру зайнятості Степан Медвідь, фахівці центру провели Ярмарок актуальних робітничих професій на швейному підприємстві ТОВ „Укран Абітекс” для учнів випускних класів.

999 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com начальник відділу активної підтримки безробітних Перечинського районного центру зайнятості Олена Качала, 19 січня у Перечинському районному центрі зайнятості населення відбувся День відкритих дверей, гостями якого були випускники 9-х класів Тур’я-Полянської, Поляно-Гутянської та Тур’я-Бистрянської ЗОШ.

1284 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомив кореспондент UA-Reporter.com, вчора, 14 січня, в Ужгороді у Закарпатському обласному центрі зайнятості відбулася презентація журналу "Роботодавець" та засідання "круглого столу" на тему "Взаємовигідна співпраця роботодавців та служби зайнятості - важлива умова стабілізації ситуації на ринку праці Закарпаття".

1172 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-центрі Закарпатського обласного центру зайнятості, фахівці Свалявського районного центру зайнятості спільно з відділом освіти Свалявської райдержадміністрації провели презентацію «Ділового щоденника школяра”. Її відвідали 25 керівників та учні загальноосвітніх шкіл району, представники відділу освіти.

1490 просмотров. Обговорити (0)