ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Тестування

В Україні розпочалось зовнішнє незалежне оцінювання для випускників.

299 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 17 березня, останній термін подачі заяв на проходження тестування в рамках зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомили у відділі комунікації Центру оцінювання якості освіти.

233 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть другий етап апробації нового формату завдань тестів ЗНО з іноземних мов.

261 просмотр. Обговорити (0)

Міністерство освіти і науки затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році, згідно з яким реєстрація для участі у ЗНО розпочнеться 6 лютого, а основна сесія – 23 травня.

450 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 9 квітня, на ужгородському стадіоні «Авангард» пройшло повторне тестування футбольних суддів краю. Арбітри здавали тести з фізпідготовки: спринт на 60 метрів та фітнес-тест та знання теоретичної частини «Правил гри в футбол».

422 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 1 лютого, в Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вона триватиме до 4 березня.

365 просмотров. Обговорити (0)

Нагадуємо, що наразі в Україні відбувається конкурс на заміщення керівників/заступників місцевих прокуратур та на заміщення прокурорів місцевих прокуратур. Кандидати в керівники будуть здавати чотири тести (професійний, на загальні здібності, психологічний тест та співбесіду із генеральним прокурором).

1161 просмотр. Обговорити (0)
На вході до пункту тестування працівники ДСО перевіряли в учнів документи, що посвідчують особу та запрошення-перепустки. Металошукачем школярів перевіряли на наявність заборонених для користування під час ЗНО телефонів, планшетів чи інших комунікаційних пристроїв.
456 просмотров. Обговорити (0)

Цьогоріч в області буде 45 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, на відміну від минулорічних 18.

696 просмотров. Обговорити (0)

Цьогорічне ЗНО має свої особливості, а саме: державна підсумкова атестація з української мови, за результатами якої видається шкільний атестат, поєднана із тестуванням. Також з’явилася можливість обирати рівень складності, базовий чи поглиблений, для математики та української мови і літератури.

777 просмотров. Обговорити (0)

У 2012 році в Закарпатській області своїм правом пройти зовнішнє незалежне оцінювання із 10 предметів скористалися 7 346 осіб, що складає 56,4 відсотка. У 18 пунктах тестування оцінювання в нашій області пройшло чітко, організовано, відповідно до вимог інструкцій.

846 просмотров. Обговорити (0)

З 1 листопада стартувала реєстрація на пробне тестування, яка триватиме протягом місяця. Охочим ознайомитись з процедурою проведення ЗНО, з предметними тестами...

1753 просмотра. Обговорити (1)

Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко заявляє, що цього року випускники матимуть змогу складати тести зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) тією мовою, якою вони навчалися у школах. Про це В.Семиноженко повідомив сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів України.

2025 просмотров. Обговорити (0)

6 травня відбулось тестування з історії України. 30 % пунктів тестування області були під пильною увагою спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА. Загалом на переважній більшості пунктів тестування процедура оцінювання була забезпечена на задовільному рівні.

1054 просмотра. Обговорити (0)

У деяких районах Закарпатської області виникла затримка видачі паспортів.

1175 просмотров. Обговорити (0)

Учасники пробного тестування хоча й обурюються через ціну, але реєструються.

1715 просмотров. Обговорити (0)