ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

стипендії

Нова система нарахування стипендій зовсім не зрозуміла для студентів й на неї впливає велика кількість різних факторів

209 просмотров. Обговорити (0)

За рахунок нововведень, як йдеться у пояснювальній записці до документу, держава заощадить 3,7 млрд гривень, крім того, додатково до бюджету надійде 2,5 млрд.

973 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У 2017-му на стипендії студентам ВНЗ хочуть виділити на 576 млн грн більше, ніж цього року – 5 млрд 816,6 млн грн проти 5 млрд 240,6 млн грн. Водночас самі стипендії розділять на два види – академічні (враховуватимуть успішність у навчанні) та соціальні (за рівнем доходів родини).

255 просмотров. Обговорити (0)

Міносвіти виступає за збільшення стипендій студентам педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей.

373 просмотра. Обговорити (0)

Прес-служба Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти та науки повідомляє...

398 просмотров. Обговорити (0)

У Мукачеві викладачі училищ перекрили міжнародну трасу: вони вимагали відновити фінансування двох ПТУ.

273 просмотра. Обговорити (0)

Попри удавану радість мукачівської міської влади з приводу прийнятого Верховною Радою рішення перекласти фінансування професійно-технічних начальних закладів (ПТНЗ) з міських бюджетів на обласний та Державний бюджет, проблема досі так і не вирішена.

335 просмотров. Обговорити (0)

В Україні "заморозять" стипендії. Міносвіти скаржиться на брак фінансування
У 2016 році стипендії студентам "заморозять" і підвищувати не будуть, оскільки не вистачає засобів. Про це заявила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

332 просмотра. Обговорити (0)
Вижити на 730 гривень можливо хіба що 2 тижні. Одна і ці гроші уряд хоче відібрати!
789 просмотров. Обговорити (2)

42631_1.jpgСтуденти УжНУ вкотре довели, що можуть гідно представити Закарпаття на всеукраїнському рівні. 24 листопада в столиці відбулося нагородження лауреатів стипендії благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», серед яких було п’ятеро студентів УжНУ.

1465 просмотров. Обговорити (0)

Студенти вищих навчальних закладів України в кінці року не отримають стипендії, - заявив координатор громадської ініціативи „Студентський захист” Андрій Черних.

1164 просмотра. Обговорити (0)

Так прокоментував українському радіо 18 червня лідер партії "Справедливість", голова ГРОНУ Станіслав Ніколаєнко проект Закону, який підготовлений МОН щодо змін в нарахуванні стипендії учням ПТУ і студентам вузів.

896 просмотров. Обговорити (0)

«Верховна Рада збільшить фінансування вищих навчальних закладів в частині виплати студентських стипендій» - повідомив координатор громадської організації «Студентський захист» Андрій Черних.

1027 просмотров. Обговорити (0)

В абсолютній більшості вищих навчальних закладів України студентам, які мають повне право на отримання мінімального розміру стипендій (середній бал 4.0) не виплатили стипендію, - заявив Перший заступник Керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму Андрій Черних.

1043 просмотра. Обговорити (0)

Німецька Фундація Герди Генкель (Gerda Henkel Stiftung) пропонує програму для молодих істориків з Росії, України, Молдови та Білорусі. Мета програми – сприяти тому, аби молоді дослідники та дослідниці з цих країн займалися історією власної країни, здійснюючи новаторські дослідження та працюючи із архівним матеріалом.

958 просмотров. Обговорити (0)