ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

безробіття

Ринок освітніх послуг не задовольняє потреби роботодавців

229 просмотров. Обговорити (0)

На Всесвітньому економічному форумі 2017 однією з головних тем була глобальна роботизація. У звіті організації розповіли, як розвиток штучного інтелекту вплине на ринок праці.
Більшість експертів вважає, що роботизація значним чином не вплине на світовий ринок праці, але низка спеціалістів схиляється до думки, що працівникам певних сфер доведеться шукати нову роботу вже починаючи з 2020 року.

147 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Лише третина українців не бояться залишитися без роботи. Чверть громадян України відчувають страх втратити роботу — навіть незважаючи на те, що з початку весни ринок праці ожив і приріст вакансій становить 5-10% щомісяця. Натомість 35% респондентів взагалі не задумуються над цим питанням.

222 просмотра. Обговорити (0)

Протягом останнього року безробіття скоротилося на 16% відносно показників 2016-го в аналогічний період, повідомляють у Державній службі статистики. На початок лютого зафіксували 429 тис. безробітних. За рік роботу знайшли 47 тис. людей. Це майже на 30% більше, ніж 2015 року.

263 просмотра. Обговорити (0)

На початку XIX століття в Англії набув широкого поширення рух луддитів. Робітники заводів були обурені тим, що науково-технічний прогрес призвів до часткової автоматизації виробництва, і вони почали втрачати свої робочі місця. Незадоволені люди громили машини і руйнували цехи.

169 просмотров. Обговорити (0)
Ситуація із зайнятістю на Міжгірщині не краща. Жителі району працюють переважно на туристичних об’єктах, у державних установах, а також на лісопилках.
151 просмотр. Обговорити (0)

Чисельність зайнятого населення в Україні на сьогодні становить 16 млн 100 тисяч.

172 просмотра. Обговорити (0)

Середній розмір допомоги по безробіттю в січні поточного року в порівнянні з січнем 2015 року збільшився на 21,1%, за даними державної статистики.

229 просмотров. Обговорити (0)
У сюжеті розповідається про труднощі, з якими доводиться стикатися військовим, які повертаються з зони бойових дій на Сході. Чому важко призвичаїтись до «цивільного» життя та знайти роботу?
417 просмотров. Обговорити (0)

Порядок, що визначає виплату допомоги по безробіттю, строки, перелік необхідних документів тощо, є Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 2 березня 2000 року № 1533-III,

2183 просмотра. Обговорити (0)

Це 32 % громадян, які мали статус безробітного в цьому періоді. Лише у вересні вдалося знайти роботу для 1151 особи. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість працевлаштованих зросла на 6,5 %.

416 просмотров. Обговорити (0)

Допомогу у зв’язку з безробіттям отримували 82,4 % осіб, які мали статус безробітного. З загальної кількості безробітних 61,4 % складали жінки.

686 просмотров. Обговорити (0)

Метою обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності є одержання інформації про склад та структуру робочої сили, ви-мірювання обсягів зайнятості та напрямків діяльності населення, а також ви-значення реального рівня безробіття,

який враховує загальний обсяг пропо-зиції робочої сили та застосовується як важливий показник аналізу поточно-го стану економіки країни.

727 просмотров. Обговорити (0)

Це дорівнює 82,3% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати — 1147 гривень.

Кількість зареєстрованих безробітних у Закарпатській області на кінець березня 2013р. становила 15,0 тис. осіб, або 29,6% усіх безробітних працездатного віку, визначених за методологією МОП. Допомогу по безробіттю отримували 74,9% осіб, які мали статус безробітного.

635 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 30 січня, відбулося засідання Закарпатської обласної ради профспілок. У заході взяв участь, зокрема, заступник керівника краю Михайло Попович.

726 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 18 грудня, об 11.00 у приміщенні Ужгородського міського центру зайнятості (вул. Новака, 45, за обласною бібліотекою) відбудеться «круглий стіл» на тему: «Взаємодія Ужгородського міського центру зайнятості із соціальними партнерами, роботодавцями, громадськими організаціями щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення».

657 просмотров. Обговорити (0)

На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому заслухали інформацію про стан справ на підприємстві "Електродвигун". Потужне свого часу підприємство з чисельним колективом нині переживає не найкращі часи – там працює лише трохи більше ста людей, а все через брак замовлень.

1082 просмотра. Обговорити (0)

Як уже повідомляв , 21 вересня в Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся осінній Ярмарок вакансій. Цьогоріч у ньому зголосилося взяти участь понад 30 підприємств, установ та навчальних закладів.

1000 просмотров. Обговорити (0)

На засіданні Ужгородського міськвиконкому цієї середи, окрім інших робочих питань, підбивали попередні підсумки перевірок, спрямованих на легалізацію праці в місті.

841 просмотр. Обговорити (0)

В Україні розпочато процес консолідації організацій роботодавців. Про це заявив голова Об’єднаного руху роботодавців України Дмитро Фірташ, виступаючи на засіданні, на якому були присутні всеукраїнські організації роботодавців.

1045 просмотров. Обговорити (0)

До кінця 2012 року 17 партнерів з 6-ти країн ЄС, території Центральної Європи та партнер із Західної України разом працюватимуть у напрямку регіональної стабільності та економічного зростання – розроблятимуть нові підходи адаптації населення на ринку праці в умовах кризи.

1015 просмотров. Обговорити (0)

У травні п.р. у пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулося 3,3 тис. незайнятих громадян, що на 41,8% більше, ніж у травні торік. З числа тих, що звернулися з питань працевлаштування у травні п.р., майже половину складали жінки, кожний другий – молода особа у віці до 35 років, 14,1% – особи, які потребують особливого соціального захисту.

979 просмотров. Обговорити (0)

За словами заступника прокурора м. Мукачево К. Цапа, співробітники прокуратури м. Мукачево також проводять перевірки в соціальній сфері. Станом на 11 січня 2011 року в управлінні праці та соціального захисту населення на обліку перебуває 4 651 інвалідів, з яких інвалідів 1 групи – 695 осіб, інвалідів 2 групи – 1 859 осіб, інвалідів 3 групи – 1 689 осіб.

1269 просмотров. Обговорити (0)

У жовтні п.р. на підприємствах, в установах та організаціях щомісячного обліку було зайнято 201,3 тис. штатних працівників, середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника склала – 1909 грн., що на 4,2% менше ніж у вересні та 20,2% більше, ніж у жовтні минулого року.

1027 просмотров. Обговорити (0)

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій1 (далі – підприємства) у жовтні 2010р. становила 201,3 тис. осіб, що на 0,9% вище показника попереднього місяця.

1045 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура Закарпатської області, здійснивши перевірки, оприлюднила інформацію, що неповнолітні, які потребують працевлаштування з кожним роком все менше звертаються до служб зайнятості, оскільки вони не у повному обсязі задовольняють їх потреби щодо працевлаштування.

930 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспондентам UA-Reporter.com в управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області, за результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи щодо легалізації найманих працівників, наданої підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області, у січні-липні 2010 року виявлено 2580 найманих осіб, які здійснювали діяльність без оформлення трудових відносин.

906 просмотров. Обговорити (1)

За 5 місяців п.р. у пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулося 12,9 тис. незайнятих громадян, що на 10,2% менше, ніж за відповідний період минулого року.

1159 просмотров. Обговорити (0)

Протягом 2009 року по місту Мукачево (Закарпатська область) створено 2176 робочих місць, у т.ч. на ВАТ завод “Точприлад” - 351 робоче місце, ТОВ “Кабель Корп” - 24 робочих місця, на інших суб’єктах господарювання – 577 робочих місць, за рахунок підприємницької діяльності – 1171 робоче місце.

1349 просмотров. Обговорити (1)