ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Спортивне орієнтування

Мукачівець В’ячеслав Мухідінов успішно виступив у міжнародному турнірі зі спортивного орієнтування ”О-Рінген”. Ці традиційні змагання щорічно з 1965 року проводяться в середині літа у іншому районі Швеції і збирають понад 18 тисяч учасників (рекорд – 25021особа).

300 просмотров. Обговорити (0)

5 квітня 2016 року в Цюрупинську Херсонської області завершився Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів.

179 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

21 лютого в Ужгороді пройшов зимовий чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

753 просмотра. Обговорити (0)

Вдало виступили в міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування на Кубок «Словацького Раю» гуртківці Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді, що тренуються в мукачівському клубі «Товариш».

407 просмотров. Обговорити (0)

14-15 березня у мальовничому урочищі Мукачівщини «Велика гора» відбулась непересічна подія у світі спорту нашого краю, що її організували клуб «Велобайк Закарпаття» та обласна федерація спортивного орієнтування – обласний чемпіонат з MTBO.

1105 просмотров. Обговорити (0)

Замість модних нині фітнесу, гімнастики та спортивних танців учні №5 міста Калуш на Івано-Франківщині ще від 1970-х років займаються спортивним орієнтуванням і виборюють численні міжнародні нагороди.

1133 просмотра. Обговорити (1)