ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

щеплення

Загрузка...
4 квітня в місті Гуляйполе Запорізької області сталася трагедія: після обов'язкового щеплення померла дівчинка, якій ледь виповнилося два роки. Про це повідомляє телеканал ТВ 5. Дідусь дитини розповів, що напередодні ввечері у дитини різко підскочила температура.
1186 просмотров. Обговорити (0)

Лікарі просять батьків не ігнорувати вакцинацію і прищеплювати дітей від небезпечного вірусу кору двічі - в 1 рік і 6 років
На сьогоднішній день це захворювання залишається одним з основних причин смерті серед дітей раннього віку в усьому світі.

509 просмотров. Обговорити (0)

Наразі вони проходять контроль якості, але вже до кінця місяця мають з’явитися в загальному доступі.

305 просмотров. Обговорити (0)

Наприкінці минулого тижня в Закарпатську область поступили вакцини БЦЖ, проти гемофільної інфекції та проти дифтерії і правця.

249 просмотров. Обговорити (0)

Державне Санітарне Управління Марамурешського повіту (Румунія) рекомендує громадянам, які мають намір приїхати в Закарпаття, зробити щеплення.

322 просмотра. Обговорити (0)
В обласному центрі знову почали робити щеплення проти поліоміліту. Це вже третій етап таких щеплень.
343 просмотра. Обговорити (0)
Другий рік – без БЦЖ. У закарпатських пологових будинках – холодильні камери для щеплювальних препаратів пусті.
313 просмотров. Обговорити (0)
Поки триває другий тур позапланової вакцинації , батьки досі вагаються з рішенням. Насамперед мають сумніви стосовно якості вакцини.
530 просмотров. Обговорити (0)

Цього понеділка в прес-центрі «Закарпатської Правди» говорили про щеплення.

910 просмотров. Обговорити (1)

У понеділок, 13 лютого, о 10.00 у прес-центрі «Закарпатської Правди» відбудеться прес-конференція на тему: «Щеплення: чому без них гірше?»

916 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, учора, 2 лютого, в Ужгороді відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Обговорювався стан епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ на території Закарпатської області.

1304 просмотра. Обговорити (0)

Минулої п’ятниці в Ужгороді закарпатські і всеукраїнські педіатри вкотре говорили про те, що дає вакцинація, кому вигідно її неславити і як вибратися батькам з нетрів інформаційного впливу з цього питання Останнім часом багато дискусій ведеться навколо питання доцільності планової імунопрофілактики.

3459 просмотров. Обговорити (2)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, учора, 2 лютого, в Ужгороді відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Обговорювався стан епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ на території Закарпатської області.

1124 просмотра. Обсудить (0)

23 квітня о 13:00 у закарпатському місті Хуст дика тварина (лисиця) покусала 44-річного мешканця вулиці Бічна та його 16-річного сина.

1022 просмотра. Обсудить (0)