ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Лічильники

Експерти заявляють, що в Україні індивідуальні лічильники води необхідно перевіряти раз в три-чотири роки, але не більше 3-х разів.

203 просмотра. Обговорити (0)

Фахівці влаштують масштабну перевірку всіх будівель: від стану покрівлі до утеплення стін

202 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Термін введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою можуть відкласти для споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі.
Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV повідомив глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк.

212 просмотров. Обговорити (0)

З квітня всі споживачі будуть платити фіксовану плату за утримання газових мереж. Для квартир без лічильників ціна газу зросте в 2-5 разів

894 просмотра. Обговорити (0)

Через непідйомних сум за комуналку багато киян або накопичують борги, або зовсім перестають платити. Також знаходяться "умільці", які використовують незаконні способи економії.

559 просмотров. Обговорити (0)

"Перевірка проводиться для коректних розрахунків з клієнтами, усунення зловживань з боку несумлінних споживачів та актуалізації абонентської бази...".

461 просмотр. Обговорити (1)

Дистанційними сервісами передачі показань лічильників газу та послугами контакт-центру ПАТ «Закарпатгаз» користуються все більше закарпатців.

239 просмотров. Обговорити (0)

Пріоритетним напрямком діяльності підприємства у 2016 році є встановлення безкоштовних індивідуальних приладів обліку газу побутовим споживачам, на що компанія спрямує 5 млн грн.

447 просмотров. Обговорити (0)

1 січня 2016 завершується другий етап реалізації вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» - встановлення лічильників газу для споживачів, які використовують його для приготування їжі та підігріву води.

521 просмотр. Обговорити (0)

З 1 січня 2016 року споживачам природного газу Закарпатської області, які користуються природним газом для приготування їжі і підігріву води (тобто мають у своєму помешканні газову плиту і газову колонку) та не оснащені приладом обліку газу, відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» буде припинено газопостачання.

629 просмотров. Обговорити (0)

Підприємство примусово припинятиме газопостачання споживачам, які відмовляються від лічильника

1046 просмотров. Обговорити (0)

Впродовж 2014 року ПАТ "Закарпатгаз" спільно з ДП "Закарпаттястандартметрологія" безкоштовно для своїх клієнтів повірило понад 39,7 тисяч побутових лічильників газу.

562 просмотра. Обговорити (0)

Відтепер мешканці ромського поселення в Мукачеві, щоб дістатися своїх лічильників обліку електроенергії, вимушені вилазити на стовпи на висоту 5-6 метрів.

935 просмотров. Обговорити (1)

Віднині грітимемося вже за новою ціною газу. Для населення вона зросла на 35%.

1140 просмотров. Обговорити (0)