ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Лічильники

З 2018 року в усіх багатоквартирних будинках повинні стояти будинкові лічильники на воду і тепло.

42 просмотра. Обговорити (0)

На початку осені до народного депутата України Роберта Горвата (на знімку) надійшло колективне звернення від його виборців. Стосувалася скарга свавільних дій ПАТ “Закарпатгаз”.

224 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Якщо ЖЕК влаштує Ніагарський водоспад, за це мають платити мешканці…

209 просмотров. Обговорити (0)
Постачальники зобов'язані встановити засоби обліку до кінця поточного року
205 просмотров. Обговорити (0)

Серед них найчастіше зустрічаються — пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та неодимові магніти...

203 просмотра. Обговорити (0)

Експерти заявляють, що в Україні індивідуальні лічильники води необхідно перевіряти раз в три-чотири роки, але не більше 3-х разів.

255 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці влаштують масштабну перевірку всіх будівель: від стану покрівлі до утеплення стін

239 просмотров. Обговорити (0)

Термін введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою можуть відкласти для споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі.
Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV повідомив глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк.

238 просмотров. Обговорити (0)

З квітня всі споживачі будуть платити фіксовану плату за утримання газових мереж. Для квартир без лічильників ціна газу зросте в 2-5 разів

950 просмотров. Обговорити (0)

Через непідйомних сум за комуналку багато киян або накопичують борги, або зовсім перестають платити. Також знаходяться "умільці", які використовують незаконні способи економії.

594 просмотра. Обговорити (0)

"Перевірка проводиться для коректних розрахунків з клієнтами, усунення зловживань з боку несумлінних споживачів та актуалізації абонентської бази...".

498 просмотров. Обговорити (1)

Дистанційними сервісами передачі показань лічильників газу та послугами контакт-центру ПАТ «Закарпатгаз» користуються все більше закарпатців.

260 просмотров. Обговорити (0)

Пріоритетним напрямком діяльності підприємства у 2016 році є встановлення безкоштовних індивідуальних приладів обліку газу побутовим споживачам, на що компанія спрямує 5 млн грн.

489 просмотров. Обговорити (0)

1 січня 2016 завершується другий етап реалізації вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» - встановлення лічильників газу для споживачів, які використовують його для приготування їжі та підігріву води.

563 просмотра. Обговорити (0)

З 1 січня 2016 року споживачам природного газу Закарпатської області, які користуються природним газом для приготування їжі і підігріву води (тобто мають у своєму помешканні газову плиту і газову колонку) та не оснащені приладом обліку газу, відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» буде припинено газопостачання.

669 просмотров. Обговорити (0)

Підприємство примусово припинятиме газопостачання споживачам, які відмовляються від лічильника

1093 просмотра. Обговорити (0)

Впродовж 2014 року ПАТ "Закарпатгаз" спільно з ДП "Закарпаттястандартметрологія" безкоштовно для своїх клієнтів повірило понад 39,7 тисяч побутових лічильників газу.

578 просмотров. Обговорити (0)

Відтепер мешканці ромського поселення в Мукачеві, щоб дістатися своїх лічильників обліку електроенергії, вимушені вилазити на стовпи на висоту 5-6 метрів.

969 просмотров. Обговорити (1)

Віднині грітимемося вже за новою ціною газу. Для населення вона зросла на 35%.

1152 просмотра. Обговорити (0)