ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Обіцянки

Всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло», який моніторить інформацію щодо обіцянок і стану їх виконання провідними політиками України, оприлюднив «Рейтинг відповідальності» Геннадія Москаля, який уже два роки посідає посаду голови Закарпатської ОДА.

193 просмотра. Обговорити (0)

Народний обранець із підкоченими рукавами спільно з іншими вирубував зарослі-кущі, чистив шанці й щебінь із машини «КАМАЗ» лопатою розкидав і баюри рівняв.

915 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Основні обіцянки, з якими Петро Порошенко йшов в президенти.

650 просмотров. Обговорити (0)

Більше трьох років людей годують обіцянками, а шлях не бачив капремонту більше десяти. Про це жителі сповістили на другому пленарному засіданні сесії Мукачівської райради.

446 просмотров. Обговорити (0)

Уже сейчас можно видеть, слышать и читать, что обещания Ратушняка образца 2006 года плавно перекочуют в его предвыборную программу на следующую пятилетку. Но хуже всего то, что часть ужгородцев в очередной раз с радостью будет воспринимать эту циничную лапшу.

2831 просмотр. Обговорити (15)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі УНП в Закарпатській області, у четвер, 24 грудня, у місті Ужгороді на площі Театральній Українська Народна Партія проведе акцію «Вони роздають обіцянки», запускаючи мильні бульбашки в бік громадян, імітуючи короткочасні обіцянки деяких кандидатів, що не реалізовано і безслідно зникають після виборів.

3804 просмотра. Обговорити (0)

Старі папери треба знищувати. Одразу. Навіть якщо це журналістські архіви. Бо як часом візьмешся їх перебирати – знайдеш такі «реліквії» хоч плач. Ось і недавно аж до сліз зворушила маленька книжечка «Коментар до передвиборної програми» кандидата на посаду голови міста Ужгорода Сергія Миколайовича Ратушняка (друк ПП Лесько М. І., тираж 20000 екземплярів).

1061 просмотр. Обговорити (0)