ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Писанки

Є в Закарпатській області унікальний населений пункт, у якому майже всі жінки займаються оздобленням одного з головних пасхальних атрибутів – яєць.

152 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...Предлагаем вам простые и доступные способы порадовать семью и близких оригинальными и красивыми пасхальными яйцами. А еще это прекрасный повод собраться вместе с родными за интересным занятием.

461 просмотр. Обсудить (0)

Прадавні традиції писанкарства Мукачівщини представили у Великолучківській школі мистецтв

380 просмотров. Обговорити (0)

Запрошуємо усіх, хто шанує звичаї і традиції своїх дідів та прадідів, долучитися до обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”, що відбудеться 23 квітня 2016 року об 11.00 на площі Народній м. Ужгород.

480 просмотров. Обговорити (1)

В усіх угорських селах Ужгородщини проходять майстер-класи з писанкарства, виставки писанок, пасхальних серветок, великодніх композицій.

254 просмотра. Обговорити (0)

9 квітня в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбувся майстер-клас «Чарівний світ писанки», організований для вихованців прийомних сімей та дитбудинків сімейного типу області.

588 просмотров. Обговорити (0)

Будинок культури с. Сторожниця Ужгородського району Закарпаття тісно співпрацює з громадським об’єднанням "Турбота в дії" (м.Львів).

1192 просмотра. Обговорити (0)

...Школу оповив запах топленого воску, а класи заполонили натовпи спостерігачів. Проте основну частину аудиторії заповнили гості, які побачили процес розпису лемківської писанки вперше. Традиційні її символи – сонце, звізда, квітка, дерево, вода, ластівка, бджола, колосок, сніп, риба та навіть павук.

511 просмотров. Обговорити (0)

Плетеные корзинки в последнее время стали неизменным пасхальным атрибутом. Отправляясь в день Светлого Христова Воскресенья в храм, именно в них хозяйки бережно складывают все самые лучшие праздничные лакомства – куличи, пасхи, яйца.

1288 просмотров. Обсудить (0)

Сегодня в фойе главного корпуса Ужгородского национального университета состоялась выставка студенческих творческих работ, посвященных светлому празднику Христового Воскресения.

1504 просмотра. Обсудить (3)

С 31 марта по 2 апреля в Украинском доме состоится ІІ Всеукраинская благотворительная Пасхальная ярмарка. Украшением мероприятия станет выставка украинской писанки и художественных произведений на пасхальную тематику.

819 просмотров. Обсудить (0)

На Рождество в Софии Киевской торжественно откроют уникальную икону Девы Марии весом 2,5 тонны.

1554 просмотра. Обсудить (0)

Освяченная в пасхальной корзине писанка с бисерной росписью служит оберегом для дома целый год. Яйцо-райцо дарят на Пасху близким родственникам и друзьям семьи.

4223 просмотра. Обсудить (0)

Сьогодні в Ужгороді в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці вперше відкриється виставка "Великодня писанка".

1043 просмотра. Обговорити (0)

Сегодня в Ужгороде в Закарпатской областной универсальной библиотеке впервые открывается выставка "Пасхальная писанка".

1076 просмотров. Обсудить (0)

Щоб з яєчка вийшла гарна великодня писанка, його консервують. Майстер клас з розпису та вакуумної консервації великодніх писанок проведуть у Закарпатті спеціалісти єдиного у світі Музею Писанки з Коломиї.

2225 просмотров. Обговорити (0)

Два дні полтавців навчатимуть вишиванню та писанкарству. Саме стільки триватиме ІІ Міжрегіональна виставка-турсалон „Відпочивайте на Полтавщині”, яка відкрилася сьогодні у виставковій залі міського будинку культури Полтави.

879 просмотров. Обговорити (0)