ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

диплом

В России как-то отдельно взятый Нос возомнил себя самостоятельной сущностью. Он то задирал сам себя вверх, то опускал вниз, то крутил собой из стороны в сторону, если чего-то не нравилось.

704 просмотра. Обсудить (1)

Молоді спеціалісти все більше скаржаться на те, що пошуки оптимальної вакансії можуть займати від кількох місяців до півроку

227 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що не показувала свій диплом про вищу освіту, бо там міститься конфіденційна інформація.

347 просмотров. Обговорити (0)

На Всеукраїнській конференції "Про напрямки поліпшення інформаційного забезпечення людей з інвалідністю на сучасному етапі" Почесною грамотою та Дипломом за друге місце за нагоди 25-річчя газети "Благовіст" удостоєно знаного свалявчанина, багаторічного автора цього видання Василя Юрійовича Шетелю.

281 просмотр. Обговорити (0)

Министерство образования и науки Украины отменило образовательно-квалификационный уровень «специалист»

11133 просмотра. Обсудить (0)
Будущий выпускник юридического факультета Ужгородского национального университета оказался перед выбором - или расписаться за получение повестки, или забыть о дипломе. Оставить автограф его заставили в военкомате по время подписания обходного листа - документа, без которого диплом не получить...
1571 просмотр. Обсудить (3)

Когда мигрант из Закарпатья оказывается в другом государстве в поисках работы, то первое из вопросов, который возникает по приезде за границу: как можно применить свой диплом и полученные знания?

1525 просмотров. Обсудить (2)

Географічний факультет Ужгородського національного університету зовсім юний – йому 10 рік пішов. Тут готують спеціалістів і магістрів за двома спеціальностями:

759 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській обласній філармонії вручили дипломи 201 випускнику Природничо-гуманіратного коледжу УжНУ. Можливо, хтось з них у майбутньому поповнить ряди податківців та митників, принесуть із собою ентузіазм, нові ідеї, готовність працювати чесно й відкрито, а також бажання удосконалювати фіскальну службу.

605 просмотров. Обговорити (0)

Согласно нового соглашения, студенты после завершения обучения в УжНУ будут получать 2 диплома - ужгородского и европейского университета.

1342 просмотра. Обсудить (0)

В Чехии иностранцы имеют те же шансы на поступление в высшее учебное заведение, что и граждане страны. Единственное, что им нужно - нострифицировать документы о своём образовании предыдущей ступени.

12148 просмотров. Обсудить (47)

Сегодня в родильном отделении Мукачевской ЦРБ областной акушер-гинеколог Ирина Пацкань выполнила приятную миссию - торжественно вручила медицинскому персоналу отделения диплом ВОЗ / ЮНИСЕФ «Больница, доброжелательная к ребенку».

4158 просмотров. Обсудить (0)

З 8 по 9 червня з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви преосвященний Іларій, єпископ Макарівський ― вікарій Київської Митрополії, голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ, взяв участь у захисті магістерських робіт зі спеціальності «Богослов'я (теологія)»...

1407 просмотров. Обговорити (0)

В Україні фінішував дитячий Міжнародний конкурс “Зимова казка”, що проводиться за підтримки письменника Олександра Панченка та української діаспори. За ініціативи ректора МАЛіЖ (Закарпаття) Василя Тарчинця вперше учасниками цього заходу стали члени творчої організації “Малої академії літератури і журналістики”, в тому числі й вихідці з Верховини.

1474 просмотра. Обговорити (0)

Наследник британского престола Уильям получил диплом пилота поисково-спасательных вертолетов.

1075 просмотров. Обсудить (0)

Около 10-15 из 300 чиновников высшего ранга предоставляют недостоверные документы о высшем образовании.

1141 просмотр. Обсудить (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, Ужгородский перинатальный центр получил диплом «За весомый вклад в развитие имиджа здравоохранения Украины» от проекта «Флагман современной медицины».

1923 просмотра. Обсудить (0)

Подведены итоги традиционного опроса украинских журналистов, пишущих на туристическую тематику – "Украинский туризм глазами украинской прессы".

2471 просмотр. Обсудить (1)

На Закарпатті викрито викладача Карпатського інституту підприємництва відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

874 просмотра. Обсудить (0)

Цими днями в конференцзалі Закарпатського державного університету дипломи нового зразка та значки про вищу освіту отримали наші краяни, котрі здолали вершину вищої освіти в Київському університеті права, навчаючись на місці — в місті над Ужем — через посередництво Науково-консультаційного центру при ЗакДУ.

1083 просмотра. Обсудить (0)

На факультеті післядипломної освіти Ужгородського національного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція "Хвороби руху". До участі в конференції, яку організували Товариство неврологів Закарпаття, асоціація сімейних лікарів краю та лікарська секція Товариства польської культури Закарпаття, був запрошений професор Ягелонського університету Андрій Щудлик.

1330 просмотров. Обсудить (0)

Министр юстиции Украины Роман Зварич утверждает, что у него есть высшее образование, но он потерял документы.

1027 просмотров. Обсудить (1)

Цьогоріч продовжена конкурсна програма, започаткована Закарпатським державним університетом. Протягом кількох місяців проводяться відбіркові та фінальні ігри на звання кращих майбутніх економістів, правознавців, комп’ютерників, фахівців із міжнародних відносин. Переможцям сам ректор Федір Ващук вручає дипломи. Вони водночас зараховуються на перші курси відповідних факультетів університету та природничо-гуманітарного коледжу.

1245 просмотров. Обсудить (0)

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує оприлюднити документи про освіту всіх членів уряду. Про це Тимошенко сказала в ході прес-конференції в середу, повідомляє кореспондент «proUA».

1132 просмотра. Обсудить (0)