ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Куріння

Працівники Великоберезнянського відділення поліції виявили за місцем проживння місцевого жителя кілька саморобних пристроїв для викурювання наркотичних речовин. За вказаним фактом розпочато слідство.

117 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Можливо, хоч це стане мотивацією для затятих курців

321 просмотр. Обговорити (0)

Фільтри з вентиляцію не зменшують кількості шкідливих речовин

217 просмотров. Обговорити (0)

Ні для кого не секрет, що куріння дуже шкідливе для здоров'я. Ця звичка призводить до незворотних наслідків і смертельних захворювань. Багато людей залежні від куріння та вдаються до методів, щоб позбутися цієї залежності.

398 просмотров. Обговорити (0)

У Київській міській раді розглядають питання про різке збільшення розміру штрафу за куріння у заборонених місцях.
"Відповідно до нового рішення, розмір оновленого штрафу становитиме від 17 до 20 тисяч гривень", - повідомляє прес-служба КМДА.

164 просмотра. Обговорити (0)

Останні дослідження в області куріння показали, що від цієї згубної звички помирає кожен десятий на планеті.
Частіше за інших жертвами тютюну стають мешканці США, Росії, Китаю та Індії - там курить найбільше людей, пише журнал The Lancet.

225 просмотров. Обговорити (0)

ДПІ у м. Ужгороді нагадує, що відповідно до рішення, зазначеного в Законі України № 1621-УІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» від 31.07.2014 р., розмір акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну збіль¬шено на 5%.

391 просмотр. Обговорити (0)

Здоров’я конкретної людини в значній мірі залежить від способу її життя, наявності шкідливих звичок, зокрема тютюнокуріння.

даними вибіркового опитування домогосподарств області щодо стану їх здоров’я у 2013 році шкідливу звичку курити мало 19,2% населення у віці 12 років і старшому при 21,3% в середньому по країні. Порівняно з попереднім роком їх питома вага зменшилася на 3,9 в.п.

482 просмотра. Обговорити (0)

У зв’язку з появою в електронних ЗМІ матеріалів стосовно порушення працівниками ОДА закону про заборону паління, щодо винних буде вжито відповідних заходів.

360 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 11 січня, у електронних засобах масової інформації Закарпаття з’явилися фотографії, де було зафіксовано працівників апарату обласної

державної адміністрації, які, попри заборону, палили у приміщенні. Цю ситуацію прокоментував заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Антон Громовий.

684 просмотра. Обговорити (0)

Б'ється ручками й ніжками у маминому лоні немовлятко, насилу збагачуючись киснем. Мамо, мамо… безмовно гукає, та сказати ще не в змозі. Якби ж то лиш почула мати і серцем-душею та розумом збагнула ту небезпеку і шкоду, що криється у…

989 просмотров. Обговорити (0)

У кнайпі, в тамбурі... – далі скрізь? …Курця поставлено в умови куди більшої дискримінації, ніж будь-якого іншого маргінала, навіть відвертого ісламського екстреміста.

1078 просмотров. Обговорити (0)

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні нараховується 9 мільйонів активних курців, а це третина працездатного населення.

1069 просмотров. Обговорити (0)