ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Куріння

Можливо, хоч це стане мотивацією для затятих курців

276 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Фільтри з вентиляцію не зменшують кількості шкідливих речовин

173 просмотра. Обговорити (0)

Ні для кого не секрет, що куріння дуже шкідливе для здоров'я. Ця звичка призводить до незворотних наслідків і смертельних захворювань. Багато людей залежні від куріння та вдаються до методів, щоб позбутися цієї залежності.

357 просмотров. Обговорити (0)

У Київській міській раді розглядають питання про різке збільшення розміру штрафу за куріння у заборонених місцях.
"Відповідно до нового рішення, розмір оновленого штрафу становитиме від 17 до 20 тисяч гривень", - повідомляє прес-служба КМДА.

138 просмотров. Обговорити (0)

Останні дослідження в області куріння показали, що від цієї згубної звички помирає кожен десятий на планеті.
Частіше за інших жертвами тютюну стають мешканці США, Росії, Китаю та Індії - там курить найбільше людей, пише журнал The Lancet.

189 просмотров. Обговорити (0)

ДПІ у м. Ужгороді нагадує, що відповідно до рішення, зазначеного в Законі України № 1621-УІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» від 31.07.2014 р., розмір акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну збіль¬шено на 5%.

375 просмотров. Обговорити (0)

Здоров’я конкретної людини в значній мірі залежить від способу її життя, наявності шкідливих звичок, зокрема тютюнокуріння.

даними вибіркового опитування домогосподарств області щодо стану їх здоров’я у 2013 році шкідливу звичку курити мало 19,2% населення у віці 12 років і старшому при 21,3% в середньому по країні. Порівняно з попереднім роком їх питома вага зменшилася на 3,9 в.п.

475 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з появою в електронних ЗМІ матеріалів стосовно порушення працівниками ОДА закону про заборону паління, щодо винних буде вжито відповідних заходів.

353 просмотра. Обговорити (0)

У п’ятницю, 11 січня, у електронних засобах масової інформації Закарпаття з’явилися фотографії, де було зафіксовано працівників апарату обласної

державної адміністрації, які, попри заборону, палили у приміщенні. Цю ситуацію прокоментував заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Антон Громовий.

677 просмотров. Обговорити (0)

Б'ється ручками й ніжками у маминому лоні немовлятко, насилу збагачуючись киснем. Мамо, мамо… безмовно гукає, та сказати ще не в змозі. Якби ж то лиш почула мати і серцем-душею та розумом збагнула ту небезпеку і шкоду, що криється у…

968 просмотров. Обговорити (0)

У кнайпі, в тамбурі... – далі скрізь? …Курця поставлено в умови куди більшої дискримінації, ніж будь-якого іншого маргінала, навіть відвертого ісламського екстреміста.

1064 просмотра. Обговорити (0)

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні нараховується 9 мільйонів активних курців, а це третина працездатного населення.

1061 просмотр. Обговорити (0)