ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

медицина

Реформа медицини – це єдина реформа, яка справді торкнеться всіх. І ми не можемо собі дозволити розпочати її мовчки, не розуміючи всі разом, що саме ми робимо.

131 просмотр. Обговорити (0)

Міський голова Мукачева Андрій Балога запропонував в.о. міністру охорони здоров’я України Уляні Супрун створити перший на Закарпатті госпітальний округ з центром у місті Мукачево як пілотний проект з реалізації реформування медичної галузі.

146 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В Україні на лікарів швидкої допомоги очікують істотні зміни – у Міністерстві охорони здоров'я вже підготували план майбутньої реформи.

139 просмотров. Обговорити (0)

Група німецьких учених провела серію вивчень і дослідів над павуками, в результаті яких зробила сенсаційне відкриття.

Результати наукової роботи дослідники опублікували в періодичному виданні свого університету.

126 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді на засіданні обласного товариства терапевтів та кардіологів медики підбили підсумки роботи за минулий рік та обговорили найбільш проблемні питання галузі.
196 просмотров. Обговорити (0)

Кошти на апарутур в розмірі більше 830 тисяч гривень було виділено з міського бюджету.

177 просмотров. Обговорити (0)

Украинские медики массово бегут в Польшу и Чехию из-за отсутствия каких-либо перспектив в Украине. Украинцы же продолжают вымирать: каждый год население сокращается на один небольшой областной центр.

774 просмотра. Обсудить (2)

Інформація про те, що в рамках реформи системи охорони здоров’я на Закарпатті найближчим часом будуть створені госпітальні округи, не відповідає дійсності, повідомив голова ОДА Геннадій Москаль.

270 просмотров. Обговорити (0)

Безкоштовна медицина в Україні останнім часом діє тільки умовно, а скоро нова реформа Міністерства охорони здоров'я змусить пацієнтів офіційно оплачувати більшість послуг.

206 просмотров. Обговорити (0)

Українську медицину найближчим часом очікують суттєві зміни – замість звичних лікарень, які були прив'язані до районних центрів, з'являться профільні госпітальні округи.

У Міністерстві охорони здоров'я планують створити кілька таких профільних лікарень, які надаватимуть екстрену допомогу пацієнтам – у кожному окрузі їх буде від трьох до п'яти. Всі інші медичні установи відомство перепрофілює.

116 просмотров. Обговорити (0)

На Украине вспыхнули «медицинские войны»: известный кардиохирург Борис Тодуров и ряд представителей отрасли открыто выступили против чиновников Минздрава. Конфликт осложняется тем, что проходит на фоне ужасающего положения дел в отрасли.

602 просмотра. Обсудить (0)

Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я – друга за кількістю серед галузевих профспілок Закарпаття, вона об’єднує 27,7 тисяч спілчан.

217 просмотров. Обговорити (0)

Ужгород за рік, що минає, кардинально змінив обличчя. Принаймні ті люди, які приїжджають в гості до найзахіднішого обласного центру, одразу вказують на це. Та й самі місцеві мешканці бачать ці зміни – в місті відремонтовані вулиці, прокладені нові тротуари, численні прибудинкові території стали охайними, чистими, і навіть зараз щодня в місті тривають певні роботи.

351 просмотр. Обговорити (0)
Протягом 4 днів на базі факультету післядипломної освіти УжНУ 120 медиків «швидкої» з усіх куточків області проходили фахові тренінги, які стосувалися тематики серцево-судинних захворювань.
239 просмотров. Обговорити (0)

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради поданий та підтриманий колективний запит на адресу голови ОДА Геннадія Москаля та директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Марковича від крайових обранців - Оксани Балоги, Петра Добромільського та Івана Савка щодо створення Іршавського госпітального округу, як об’єднання районних лікарень Іршавського та Свалявського районів.

294 просмотра. Обговорити (0)

Багато кому з нас лікарі не раз допомагали одужати. Вони, звісно, заслуговують на найщиріші слова вдячності… але йдеться конкретно про людей, а не про галузь загалом.

286 просмотров. Обговорити (0)
Уникальные ортопедические операции при искривлениях позвоночника и сколиозе в ближайшее время будут проводить детям на Закарпатье. Это станет возможно благодаря сотрудничеству с венгерской университетской клиникой в ​​г. Пейч и поддержке благотворительного фонда S.А.R.А.
448 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні, 16.09.2016 р., на базі Ужгородського воєнкомату інструктор Французького легіону проведе безкоштовні зайняття із тактичної медицини.

231 просмотр. Обговорити (0)

"Під час перебування в Чехії відвідали районну лікарню міста Пелгрімов, яка працює за системою страхової медицини. Бюджет закладу в перерахунку на наші гроші - 360 мільйонів гривень...

209 просмотров. Обговорити (0)

И сегодня люди рождаются на свет с аномалиями и болеют самыми страшными болезнями, а также видоизменяют свое тело до неузнаваемости.

2809 просмотров. Обсудить (2)

Про це розповіли вчора на прес-конференції керівники медичних установ міста над Латорицею.

501 просмотр. Обговорити (0)

Закарпаття – одна з небагатьох областей Україні, в якій немає природного скорочення населення. Тому всякі розмови, здогадки та плітки, наче в 2016 році буде зменшено кількість лікарняних ліжок та закриті деякі малоукомплектовані школи, не мають під собою підґрунтя.

705 просмотров. Обговорити (0)

23 грудня у конференц-залі обласного медичного інформаційно-аналітичного центру відбулось засідання колегії управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, на якій були розглянуті актуальні питання реформування та розвитку галузі.

577 просмотров. Обговорити (0)
Дев’ятеро закарпатців захворіли на менінгококову інфекцію у 2015-му. Семеро з них – діти.
Лікарі нагадують – хвороба складна і дуже небезпечна. А при несвоєчасному зверненні до медиків може призвести навіть до летальних випадків.
До того ж, із настанням холодів ризик захворіти у рази зростає.
560 просмотров. Обговорити (0)

В минувшую субботу, 19 сентября, из-за запущенности медицины в Закарпатье область с рабочим визитом посетил руководитель санитарно-эпидемиологической службы Украины Святослав Протас.

913 просмотров. Обсудить (3)

В Ужгородском пресс-клубе состоялась пресс-конференция, главной темой которой стало: «Реформирование медицинской сферы Ужгорода».

790 просмотров. Обсудить (1)
Главной темой пресс-конференции, которая состоялась 3 сентября в Ужгородском пресс-клубе стала тема «Реформирования медицинской сферы Ужгорода».
1021 просмотр. Обсудить (2)

В четверг, 3 сентября, в 12.00 в Ужгородском пресс-клубе состоится пресс-конференция, главной темой которой станет «Реформирование медицинской сферы Ужгорода».

715 просмотров. Обсудить (1)