ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Акцизні марки

Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області знищили 422 590 акцизних марок відповідно до вимог чинного законодавства.
172 просмотра. Обговорити (0)

Реалізовувана продукція нібито обклеєна фальшивими акцизними марками

603 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області знищили 1 114 981 акцизну марку відповідно до вимог чинного законодавства.

342 просмотра. Обговорити (0)

Напередодні працівники оперативного управління ГУ ДФС у Закарпатській області вилучили 32 000 пачок «Джин Лінг» без марок акцизного податку України.

713 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів України запроваджує марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва з 1 січня 2015 року.

545 просмотров. Обговорити (0)

Співробітниками управління податкової міліції ДПА України у Закарпатській області при проведенні заходів у рамках операції "Акциз" була отримана інформація про те, що в складському приміщенні магазину в одному з сіл Ужгородського району, в якому здійснює діяльність приватне підприємство "С", знаходиться на зберіганні горілка, маркована підробленими марками акцизного збору.

925 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в управлінні податкової міліції ДПА України у Закарпатській області, податкові міліціонери вилучили з рейсового автобуса «Чернівці-Ужгород» 50 тисяч підробних марок акцизного збору.

1063 просмотра. Обговорити (0)

Співробітники Управління СБУ в Закарпатській області на одному із оптових складів Тячівського району затримали велику партію алкогольних виробів з підробленими акцизними марками.

895 просмотров. Обговорити (0)