ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Акцизні марки

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу вивезення з України до країн ЄС тютюнових виробів.

193 просмотра. Обговорити (0)
Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області знищили 422 590 акцизних марок відповідно до вимог чинного законодавства.
235 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Реалізовувана продукція нібито обклеєна фальшивими акцизними марками

652 просмотра. Обговорити (0)

Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області знищили 1 114 981 акцизну марку відповідно до вимог чинного законодавства.

370 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні працівники оперативного управління ГУ ДФС у Закарпатській області вилучили 32 000 пачок «Джин Лінг» без марок акцизного податку України.

755 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів України запроваджує марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва з 1 січня 2015 року.

573 просмотра. Обговорити (0)

Співробітниками управління податкової міліції ДПА України у Закарпатській області при проведенні заходів у рамках операції "Акциз" була отримана інформація про те, що в складському приміщенні магазину в одному з сіл Ужгородського району, в якому здійснює діяльність приватне підприємство "С", знаходиться на зберіганні горілка, маркована підробленими марками акцизного збору.

949 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в управлінні податкової міліції ДПА України у Закарпатській області, податкові міліціонери вилучили з рейсового автобуса «Чернівці-Ужгород» 50 тисяч підробних марок акцизного збору.

1087 просмотров. Обговорити (0)

Співробітники Управління СБУ в Закарпатській області на одному із оптових складів Тячівського району затримали велику партію алкогольних виробів з підробленими акцизними марками.

913 просмотров. Обговорити (0)