ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мистецтво

Вчора, 30 квітня, у центрі Ужгорода на площі Театральній відбулася презентація ІІ міжнародного фестивалю вогняного мистецтва та шоу-програм “FIRE LIFE FEST”.

214 просмотров. Обговорити (0)

Вчора на базі Закарпатської академії мистецтв відбувся круглий стіл, присвячений проблематиці доступу до матеріалів, що зберігаються у фондах обласних закладів культури. В обговоренні взяли участь керівники закладів, управлінці в галузі культури, а також ініціатори – група науковців, краєзнавців, істориків та митців, котрі працюють із фондами закладів культури, архівів тощо.

292 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Результат співпраці Закарпатської академії мистецтв і громадської асоціації "АNNOGALLERY" (Словаччина) в рамках норвезького грантового проекту "Партнерство, опечатане глиною" – однойменну художню виставку – днями представлять в Ужгороді.

249 просмотров. Обговорити (0)

«Інколи, як повітря ковток, необхідно вирушити на Південь або Захід...», - мотив з вірша К.Девдери.

220 просмотров. Обговорити (0)

Обласний комітет із присудження премій у галузі літератури і мистецтва 28 грудня провів засідання, на якому було розглянуто й обговорено подання установ культури та мистецтва, творчих спілок, громадських організацій, а також – пропозиції конкурсних відбіркових комісій на здобуття обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2016 рік.

293 просмотра. Обговорити (0)

Про це мовив у своєму пристрасному монолозі відомий художник і впливовий функціонер Закарпатської обласної організації Національної Спілки художників Закарпаття Василь ВОВЧОК. Пропонуємо його вашій увазі, дорогі читачі:

376 просмотров. Обговорити (0)
Голова Фундації розвитку закарпатського мистецтва ЗакарпатАрт Роберт Бровді став гостем “Ранку на Тисі”. У ефірі ранкової телепрограми він розповів про ідею та мотив мистецького проекту, що цими днями триває в Ужгороді.
317 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський район – багатонаціональний край, а відтак багатий на різні традиції, обряди та звичаї, де в мирі та злагоді проживають угорці, словаки, українці, румуни та інші національності.

272 просмотра. Обговорити (0)
Нагадаємо, 13 квітня 2016 року, за Наказом Міністерства освіти і науки України, створена Закарпатська Академія Мистецтв, про яку мріяли ще сам Адальберт Ерделі і Йосип Бокшай.
560 просмотров. Обговорити (0)
Енергійну людину неймовірної цікавості до життя – художника, скульптора, доктора мистецтвознавства, викладача історії світового мистецтва, письменника, журналіста...
359 просмотров. Обговорити (0)

З 20 по 22 травня Мукачево прийматиме IX Всеукраїнський дитячо-юнацкий фестиваль-конкурс народного мистецтва «Смарагдові витоки».

415 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський коледж культури і мистецтв — освітній центр, де виховують таланти.

615 просмотров. Обговорити (0)
2-3 травня 2016 року вперше в Ужгороді (Амфітеатр) відбудеться грандіозна масштабна подія – фестиваль вогняного мистецтва та шоу-програм “FIRE LIFE FEST”.
551 просмотр. Обговорити (0)

Наше суспільне життя прискорено змінюється. З’явились і набули поширення нові форми громадської активності як волонтерство та благодійність. На фоні цієї активності починає діяти нова зіронька – благодійний фонд «Надія у мистецтві».

378 просмотров. Обговорити (0)

Текстові етюди про Франциска Ерфана – директора музею, професійного митця і європейського діяча культурного простору.

255 просмотров. Обговорити (0)

У п'ятницю в Ужгороді врочисто відзначили 20-річчя від заснування обласних премій у галузі літератури та мистецтва.

276 просмотров. Обговорити (0)

Ромську програму підтримали 5 січня на черговому засіданні депутати Закарпатської обласної ради.

318 просмотров. Обговорити (1)

Обласний комітет із присудження премій у галузі літератури і мистецтва вчора, 11 грудня, провів засідання, на якому було розглянуто й обговорено подання установ культури та мистецтва, творчих спілок, громадських організацій, а також – пропозиції конкурсних відбіркових комісій на здобуття обласних премій в галузі літератури і мистецтва за 2015 рік.

349 просмотров. Обговорити (0)

Живопис та архітектура, минуле й сучасне, об’єднане вічною ідеєю мистецтва та досконалості – так твори художнього мистецтва доповнюють зали замку Сент-Міклош.

442 просмотра. Обговорити (0)

Це мотив з вірша Георга Тракля, навіяний близькістю монастиря Хрестовоздвиженського і новаціями та експериментами у малярстві Олега Мінгальова.

496 просмотров. Обговорити (0)

Мистецтвознавці одностайно називають Клару Балог легендою професійної хореографії, натомість вона вважає себе християнкою, яка служить Богові та Мистецтву.

364 просмотра. Обговорити (0)
З 27 до 29 березня в обласному центрі Закарпаття знову відбудеться традиційний для цього місяця фестиваль «Березневі коти». Цьогоріч він стане ювілейним, десятим.
423 просмотра. Обговорити (0)

Спілка фотохудожників Закарпаття у понеділок, 9 березня, презентувала нове творче об'єднання вуличних фотографів - "Місто".

271 просмотр. Обговорити (0)

Павлу Ковачу минулої осені виповнилося 55. Він є послідовником і учнем відомого закарпатського художника Павла Бедзіра. Але цікавий митець не тільки цим...

1711 просмотров. Обговорити (0)

Вікторії Клубей усього 21 рік. Вона творить справжні дива з підручних матеріалів. Вироби під брендовою назвою «Маленька Шафа» відомі не тільки на Закарпатті, але й далеко за межами України.

1303 просмотра. Обговорити (0)

Вручення обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2014 рік відбудеться сьогодні, 29 грудня, о 12.00 у малому залі облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна,4).

582 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок) щороку проводить обласні огляди – конкурси аматорського мистецтва «Мелодії душі» серед медичних працівників нашого краю.

707 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 10 грудня відбулося засідання обласного комітету з присудження обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2014 рік. У засіданні взяли участь перший заступник голови облради, співголова комітету Михайло Попович, начальник управління культури ОДА Юрій Глеба, голови відбіркових конкурсних комісій в галузі літератури і мистецтва.

578 просмотров. Обговорити (0)

Мистецький центр “Галерея Ілько” (Ужгород). 22 листопада — виступ київського гурту “Panivalkova”. Поч. о 19.00. Галерея працює щодня з 11.00 до 21.00, у неділю — з 12.00 до 19.00.

731 просмотр. Обговорити (0)