ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

інтеграція

Наприкінці першої декади вересня у Греції відбулася міжнародна науково-практична конференція, присвячена актуальним проблемам публічного права, у рамках якої пройшли урочистості з нагоди ювілею створення Європейської організації публічного права (ЄОПП).
210 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Продовжується реалізація міжнародного українсько-румунського Проекту “NEURON" – мережа для інтеграції, координації та моніторингу місцевих стратегій розвитку на прикордонних територіях повіту Марамуреш, Закарпатської та Івано-Франківської областей”, за фінансової підтримки Програми Добросусідства PHARE CBC “Румунія-Україна”.

1220 просмотров. Обговорити (0)

Центр українсько-польського транскордонного співробітництва продовжує співпрацю з МФВ.

1735 просмотров. Обговорити (0)

Таку назву мав міжнародний семінар з питань євроінтеграції, який відбувся в Ужгороді. Проходив семінар у рамках реалізації державної Програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а його організаторами виступили Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України, Дослідницький центр Словацької Асоціації зовнішньої політики та Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді. У роботі семінару взяв участь заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Станко.

1619 просмотров. Обсудить (0)

За оцінкою Національного аналітичного центру «Інститут Реформ» Закарпатська область посіла друге місце за динамічним рейтингом розвитку інвестиційної діяльності. Минулого року у цій сфері область лідирувала, повідомили в управлінні з питань зовнішньоекономічних зв’язків, євроінтеграції та транскордонного співробітництва облдержадміністрації.

960 просмотров. Обсудить (0)

10 червня на раунді програми добросусідства Україна-Словаччина-Угорщина буде представлено 14 проектів, підготовку яких координують Агентство регіонального розвитку «Закарпаття» та Центр українсько-угорського регіонального розвитку. Про це 7 червня під час брифінгу в Ужгороді поінформував в. о. начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків, євроінтеграції та транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА Ернест Нусер.

1595 просмотров. Обсудить (0)

Учора в Закарпатті в пункті пропуску "Ужгород—Вишнє Нємецке", що на українсько-словацькому кордоні, відбувся День добросусідства поміж прикордонними регіонами України та Словацької Республіки.

1791 просмотр. Обсудить (3)

Протягом 2004-2005 років Управлінням СБУ в Закарпатській області спільно з прикордонниками та іншими правоохоронними структурами затримано понад 2500 іноземців, котрі намагалися незаконно перетнути державний кордон. Виявлено та знешкоджено 14 каналів нелегальної міграції. Щодо їх організаторів та посібників порушено 48 кримінальних справ, у результаті розгляду яких до кримінальної відповідальності притягнуто 55 громадян України.

784 просмотра. Обсудить (0)