ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Шкільний автобус

Загрузка...
Святий Миколай здійснив спільну мрію учнів загальноосвітньої школи села Лохова. Дітям подарували не тільки традиційні солодкі подарунки, а й довгоочікуваний шкільний автобус. Відтепер понад 40 учнів зможуть вчасно добиратися до школи із сусідніх сіл.
547 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 17 грудня, ключі від новенького транспорту представникам районів вручив особисто керівник області Олександр Ледида.

1024 просмотра. Обговорити (0)

Обласний центр Закарпаття ще донедавна був містом, у якому спеціальні шкільні автобуси для дітей курсували регулярно і безкоштовно, ідея виділення для ужгород­ських школярів окремих автобусів зі спеціальними маршрутами виникла ще у 2-ій половині 90-их.

1185 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у Закарпатській області ще 15 новеньких автобусів відтепер довозитимуть на навчання школярів Перечинщини, Мукачівщини, Хустщини, Виноградівщини, Воловеччини, Міжгірщини.

2645 просмотров. Обговорити (1)

Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про впровадження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості", внесену народними депутатами України Полохалом В.І., Литвином В.М. та Оробець Л.Ю..

8107 просмотров. Обговорити (0)