ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Прокурори

Верховна Рада прийняла шокуючий закон, тепер влада має право конфіскувати у вас все майно. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав народний депутат, член президії політради Кропу Віталій Купрій.

1099 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Прокуратура Закарпатської області прийняла участь у всесвітньому флешмобі #22РushUpChallenge.
305 просмотров. Обговорити (0)

З Генеральної прокуратури України звільнили прокурорів та слідчих, які займалися справою так званих «діамантових прокурорів».

165 просмотров. Обговорити (0)

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив 154 керівників місцевих прокуратур.

420 просмотров. Обговорити (0)

Нагадуємо, що наразі в Україні відбувається конкурс на заміщення керівників/заступників місцевих прокуратур та на заміщення прокурорів місцевих прокуратур. Кандидати в керівники будуть здавати чотири тести (професійний, на загальні здібності, психологічний тест та співбесіду із генеральним прокурором).

1159 просмотров. Обговорити (0)

Нового заступника прокурора Закарпатської області Івана Шимона сьогодні представили колективу, інформує прес-служба прокуратури.

708 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатську установу виконання покарань (№9) відвідали перший заступник прокурора Закарпатської області Роман Балита та старший прокурор прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях...

543 просмотра. Обговорити (0)

Прокурорами Рахівського, Тячівського, Воловецького, Мукачівського, Міжгірського, Іршавського, Свалявського, Перечинського районів, міста Ужгорода, Берегівським, Хустським та Ужгородським міжрайонними внесено 12 подань,

527 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатську установу виконання покарань №9 відвідав старший прокурор, прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях..

666 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 16 березня, в селі Вишка Великоберезнянського району проведено Першу обласну спартакіаду із зимових видів спорту серед державних службовців. Участь у ній взяла і команда прокуратури Закарпатської області.

544 просмотра. Обговорити (0)

Прокурори виявили, що мукачівські міліціонери при складанні адміністративних протоколів порушують конституційні права громадян.

582 просмотра. Обговорити (0)

Приорітетним напрямом правозахисної діяльності органів прокуратури України у сфері охорони дитинства визначено захист житлових та майнових прав дітей, передусім тих, хто потребує особливої уваги держави.

611 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив UA-Reporter.com заступник прокурора м. Мукачево К. Цап, наразі співробітники прокуратури перевіряють, як керівники підприємств дотримуються термінів сплат відрахувань до Пенсійного фонду України.

1588 просмотров. Обговорити (0)

А тому працівникам прокуратури Закарпатської області треба працювати так, щоб не дати судам шансу виправдати злочинців, переконаний Юрій Бенца.

1375 просмотров. Обговорити (0)

Транспортними прокурорами постійно приділяється увага за дотриманням законів по захисту прав і свобод громадян і інтересів держави на транспорті.

4130 просмотров. Обговорити (0)

22 грудня прокурор Закарпатської області Юрій Бенца провів координаційну нараду щодо стану виявлення, розкриття і розслідування злочинів пов’язаних з корупцією, у тому числі вчинених організованими злочинними угрупуваннями та результати судового розгляду справ зазначеної категорії.

1493 просмотра. Обговорити (0)