ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Побутові відходи

Відсутність установлених законодавством «зелених» тарифів за електроенергію від спалювання твердих побутових відходів унеможливлює будівництво сміттєспалювальних заводів в Україні.

308 просмотров. Обговорити (0)

Нижній Бистрий, як і більшість закарпатських сіл, просто «потопає» у смітті.

341 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Міський голова м.Ужгород Богдан Андріїв у середу, 10 лютого, взяв участь у засіданні «круглого столу» під назвою «Вирішення проблеми поводження з побутовими відходами в Україні. Регіональний аспект», який проходив у Чернівецькому національному університеті імені Ю.Федьковича.

390 просмотров. Обговорити (0)
На Хустщині з’явився реальний шанс раз і назавжди вирішити сміттєву проблему. В районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс.
703 просмотра. Обговорити (0)
Навіть приблизні підрахунки, скільки ж сміття припадає на одну особу на Закарпатті, ніколи не проводили.
616 просмотров. Обговорити (0)

Полігонів не вистачає, сміттєпереробних заводів ніхто не будує, самого сміття ми продукуємо з кожним роком усе більше, в результаті проблема відходів стає для нашого регіону ще гострішою. Ніби в 2007-му питання зрушило з мертої точки, коли в Україну прийшов такий потужний інвестор з європейським іменем, як «АVЕ». Стартували з Виноградова, прийшли в Мукачево та Ужгород, і наразі справді ми говоримо про цивілізований збір та елементи сортування. Але проблема в іншому: куди сміття подіти?

902 просмотра. Обговорити (0)

Сортувати сміття, розробити стратегію його збору та утилізації, а відтак знизити загальний рівень забруднення довкілля – таку мету має проект, що нині стартував у Закарпатській області.

1449 просмотров. Обговорити (1)

Жити і діяти по совісті і за буквою закону. Саме ця проста на перший погляд істина змушує нас по-синівськи дбати про забезпечення достойного стану навколишнього середовища, піднесення охорони здоров’я на належний рівень та посилення контролю за втіленням у життя низки заходів, спрямованих на покращення екосистеми Верховини в цілому.

1181 просмотр. Обговорити (0)

До вересня цього року на території селищ Великий Бичків (Рахівський район, Закарпатська область) та Бочков-Маре (Румунія) триватиме реалізація "сміттєвого" проекту ПРООН-ГЕФ (Глобальний екологічний фонд).

1683 просмотра. Обговорити (1)

25 березня в місті Ніредьгазі за ініціативи Міністерства охорони навколишнього середовища і водного господарства Угорщини в рамках Всесвітнього дня вод проведено міжнародний круглий стіл "Поводження з твердими побутовими відходами та попередження забруднення прикордонних вод".

1500 просмотров. Обговорити (1)

На Закарпатті у Виноградівській районній раді (голова — Олег Любімов) відбулося засідання „круглого столу“ на тему: „Проектування та будівництво полігону по сортуванню та утилізації побутових відходів у Виноградівському районі“.

1633 просмотра. Обговорити (1)