ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Побутові відходи

Відсутність установлених законодавством «зелених» тарифів за електроенергію від спалювання твердих побутових відходів унеможливлює будівництво сміттєспалювальних заводів в Україні.

224 просмотра. Обговорити (0)

Нижній Бистрий, як і більшість закарпатських сіл, просто «потопає» у смітті.

305 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Міський голова м.Ужгород Богдан Андріїв у середу, 10 лютого, взяв участь у засіданні «круглого столу» під назвою «Вирішення проблеми поводження з побутовими відходами в Україні. Регіональний аспект», який проходив у Чернівецькому національному університеті імені Ю.Федьковича.

330 просмотров. Обговорити (0)
На Хустщині з’явився реальний шанс раз і назавжди вирішити сміттєву проблему. В районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс.
654 просмотра. Обговорити (0)
Навіть приблизні підрахунки, скільки ж сміття припадає на одну особу на Закарпатті, ніколи не проводили.
559 просмотров. Обговорити (0)

Полігонів не вистачає, сміттєпереробних заводів ніхто не будує, самого сміття ми продукуємо з кожним роком усе більше, в результаті проблема відходів стає для нашого регіону ще гострішою. Ніби в 2007-му питання зрушило з мертої точки, коли в Україну прийшов такий потужний інвестор з європейським іменем, як «АVЕ». Стартували з Виноградова, прийшли в Мукачево та Ужгород, і наразі справді ми говоримо про цивілізований збір та елементи сортування. Але проблема в іншому: куди сміття подіти?

861 просмотр. Обговорити (0)

Сортувати сміття, розробити стратегію його збору та утилізації, а відтак знизити загальний рівень забруднення довкілля – таку мету має проект, що нині стартував у Закарпатській області.

1391 просмотр. Обговорити (1)

Жити і діяти по совісті і за буквою закону. Саме ця проста на перший погляд істина змушує нас по-синівськи дбати про забезпечення достойного стану навколишнього середовища, піднесення охорони здоров’я на належний рівень та посилення контролю за втіленням у життя низки заходів, спрямованих на покращення екосистеми Верховини в цілому.

1133 просмотра. Обговорити (0)

До вересня цього року на території селищ Великий Бичків (Рахівський район, Закарпатська область) та Бочков-Маре (Румунія) триватиме реалізація "сміттєвого" проекту ПРООН-ГЕФ (Глобальний екологічний фонд).

1641 просмотр. Обговорити (1)

25 березня в місті Ніредьгазі за ініціативи Міністерства охорони навколишнього середовища і водного господарства Угорщини в рамках Всесвітнього дня вод проведено міжнародний круглий стіл "Поводження з твердими побутовими відходами та попередження забруднення прикордонних вод".

1461 просмотр. Обговорити (1)

На Закарпатті у Виноградівській районній раді (голова — Олег Любімов) відбулося засідання „круглого столу“ на тему: „Проектування та будівництво полігону по сортуванню та утилізації побутових відходів у Виноградівському районі“.

1587 просмотров. Обговорити (1)